Ilk yol bisikletim cr 032

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında eneskav tarafından paylaşıldı.

1. eneskav

eneskav Üye

Adı:
    Enes Kav
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Evet bugün sabah 9 sularında ilk yol bisikletimi aldım ve eve getirdim kurdum temizledim.Arkadaş sıfır zincir yollamış yanında.Bende takmaya çalıştım babamla taktık çekiç yardımıyla kütüğün üstüne koyarak zinciri :D Ama taktıktan sonra farkettim ki hem zincir çok bol hemde arka aktarıcıdan yanlış geçirmişiz.Diyeceğim o ki bana uygun yollu zincir anahtarı, pompa, kilit önerebilirmisiniz.Şimdiden yardım eden herkesten Allah razı olsun.Hayırlı pazarlar :))

Kendisi budur

Ekli Dosyalar:

Fevzi Orak bunu beğendi.
  2. emrah sökmenberk

emrah sökmenberk Kıdemli Üye

Adı:
    emrah
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    iyi gunlerde kullan insallah allah kazasiz belasiz kullanmayi nasipetsin

eneskav bunu beğendi.
  3. Kuzey Ege

Kuzey Ege Onursal Üye

Seviye:
    bu konular hakkında forumda açılmış bolca başlık var. oralardan bakabilirsiniz. hayırlı olsun.

eneskav bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

6.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
upload_2017-2-1_9-3-58.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...