İlk Merhaba Benden ! İlk Öneri sizden Gelsin

Konu, 'Bianchi' kısmında Bilal Abdul-jabbar Keita tarafından paylaşıldı.

1. Bilal Abdul-jabbar Keita

Bilal Abdul-jabbar Keita Aktif Üye

Seviye:
    Öncelikle merhaba arkadaşlar Doğma büyüme İstanbul Fatih'de ikamet ediyorum ! Arabamı sattıkdan sonra ciddi şekilde bisikletlere merak sardım :) Özellikle son 1 ayda nerdeyse bütün bisiklet forumlarında girdim diyebilirim ! Ama burası en kapsamlı ve bilgili arkadaşların toplandığı yer olarak dikkatimi çekti ! Arkadaşımın bıanchı servisinde ve satışında çalıştığı için bende kalite bir bisiklet baktığım için tek hedefim başından beri Bianchi Tonkowa modeli oldu :in: Ama bir çok forumda kullanmayanlar dahil işçiliğinden bir çok noktasına kadar çokça olumsuz görüş bildirdiklerini gördüm :rolleyes: Ben bu bisiklet için 3 bin gibi bir fiyata anlaştım ! Sizce aşağıdada linkini vermiş olduğum bu bisiklet için bu fiyat ve performans değerlemesi yaparsanız memnun olurum ;) Şimdiden Teşekkürler ...

http://www.ereyon.com.tr/urun/bianchi-tonkawa-840-d(tonkawa).aspx

2. murat yayla

murat yayla Kıdemli Üye

Seviye:
    ben krona geçmeden önce 2000 model bianchi kullanmıştım ve o kdr düzgün br bisiklettiki sorun çıkardığı nadir görülmüştür.forumlarda 2000 den sonraki bianchilere kalitesiz diyorlar orası ne kdr doğru bilemem.ama sizin bahsettiğiniz bianchi bayağı üst model bir alet ben o kdr fazla sorun çıkartcağını düşünmüyorum.vede servisinde arkadaşım fln var diyosunz bu size kolaylık sağlar.fiyattada baya indirime gitmişsiniz sanırm.bence iyi bir bisiklet fiyatına değer.

Bilal Abdul-jabbar Keita bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-26_10-22-10.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
IMG_20170405_113243.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
1239190789908-rs5vw0athlw5-399-75.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...