ilk kaza

Scudo
Tepki
45
taksici ve dolmuşçulara iki kere dikkat edin derim.
adam sağa yanaşır kapıyı açar .otomatik kapıya girersiniz. hiç birinin yoldakilere saygısı yoktur bu adamların. (ya da en azından ben görmedim).arkadaşını görür,sigara alır verir,bozuk para vs.. için durur bu adamlar. o yüzden araç sağda bile olsa içinde adam var ise ... gözünüz biraz da o adamda olsun. kapıyı açar ve iner. siz de kapıya çarparsınız tabii.
not: ben böyle çarpmadım ama.
1,hızla girdigim yola bir araç da girdi ,çarpmamak için düştüm. bişey olmadı
2, dolmuşların arasından bir dolmuş fırladı yine çarpmamak için düştüm yine kırık çıkık yok ama toplam 80 gün bisiklete binemedim

• Beğen
Tepkiler: cakmakmehmet

Daywalker

Daimi Üye
Tepki
172
Hey Allahım ya! Okudum bütün mesajları, bir tane de ben yazayım. İşe her gün bisikletle gidiyorum, üstelik şehir içi yollarda epey vakit geciriyorum bu sebeple. Denizli'de oturanlar bilir, Bayramyeri mevki bir karışık ki sormayın gitsin. Yolun kenarından gidersiniz bir anda birisi önünüze gecer, saga ceker ve bununla da kalmaz pat diye iner arabadan. Önünüzde kapı var, mecburen sola cekeceksiniz, arkadan da mutlaka bir araba geliyor olur. Hele arkanızdan bir belediye otobüsü geliyorsa vay halinize, koca otobüs seni bir sıkıştırdı mı zaten kaçacak yerin yok, olursun ekmek arası kaşarlı tost!

Onu gectim, yolun ortasına cıkarsın, dolmusun biri yolcu almakta olduğu kenardan bir anda yola kırar, sen de gider orta refüjdeki demirlere tablo olursun. Trafik ışıkları da ayrı bir alem zaten. Kimse ışığa bakmaz bu Bayramyeri kavşağında. Sana yeşil yanıyordur ama tırsarsın, iki kere düşünürsün. Kurallara uyuyorsan ve bisikletliysen zaten suçlusundur kırmızıda geçen ya da aynaya bakmayan adamın gözünde...

Geçmiş olsun Mehmet Bey, yalnız degilsiniz....

• Beğen
Tepkiler: cakmakmehmet