ilk kaza

cakmakmehmet

Daimi Üye
Tepki
109
arkadaşlar bu sabah alkent 2000 e doğru ( hadımköy E-6 bağlantı yolu ).ağır aksak ilerleyen trafiğe karşın emniyet şeridinde ilerlerken aniden emniyet şeridine giren bir araçla ( emniyet şeridi dediğim 60 cm bir şey) 4 metre kala fren yaptığım halde çarpıştık.gidiş istikametlerimiz paralel olduğu için adamın aynası ve kapısı biraz hasar gördü..çok şükür bende bir şey yoktur..bu durumda yol alan arkadaşların dikkatini çekmek istedim..emniyet şeridi değil emniyetsizlik şeridi mübarek..yolun ortasından gidince daha rahat ediyor insan..herkese selamlar

Scudo

outdoor1

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
yok
Başlangıç
1956—57
Bisiklet
Nishiki
Büyük geçmiş olsun kazadan yara almadan kurtulmuşsunuz malesef böyle insanlar mevcut işte neyse tekrar geçmiş olsun..

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Geçmiş olsun abi, çok tehlikeli bir yol, kamyonlar ve tırlarda çok dikkatsiz gidiyorlar orada.

• Beğen
Tepkiler: cakmakmehmet

cakmakmehmet

Daimi Üye
Tepki
109
@tayfur

teşekkürler arkadaşlar..evet sen bilirsin o yolu tayfur ..hergün ki yolum benim ..arada olacak ufak tefek artık ..yapacak bir şey kalmıyor..

• Beğen
Tepkiler: tayfur

cakmakmehmet

Daimi Üye
Tepki
109
ben hiç kaza yapmam sanıyordum
meğer aldanıyordum
önüme çıktı bir mongol
az daha takla atıyordum.

ben yolumda giderken
sağa kırdı bir erken
verilmiş sadakam varmış
aynası gitti elden

haşim kardeş ve diğer arkadaşlara sonsuz teşekkürler

Tolga Erçetin

Daimi Üye
Tepki
203
Geçmiş olsun, neyse ki size bir şey olmamış... 60 cm yerden sollama falan mı yapacakmış acaba ? Neden sıkıştırma gereği duymuş merak ettim.

• Beğen

cakmakmehmet

Daimi Üye
Tepki
109
hemen sağ tarafta pide fırını var..sabah kahvaltı için oraya girecekmiş..o kısımda kaldırım asfaltla bir oluyor..

Özgür Nevres

Forum Bağımlısı
Tepki
1.287
Çok geçmiş olsun.

"Ben emniyet şeridindeyim" ya da "bana yeşil yanıyor" gibi şeylere asla güvenmemek lazım :(
(Yanlış anlamayın bu bir tavsiye değil, durum tespiti)

• Beğen

cakmakmehmet

Daimi Üye
Tepki
109
@ManitoN

ayanaya niye bakmadan şeride girdiğini biraz yüksek sesle sorunca tırstı..bir de yaralandım sanıp korktu ..

• Beğen
Tepkiler: tayfur

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçmiş olsun.

Uyarılarımız ve kesin tavırlarımız ile trafik canavarlarını trafik meleklerine dönüştüreceğiz inşallah.Tabii ki uyarılar bir yere kadar fakat vatandaş olarak elimizden gelenin en iyisi şimdilik bu.

Emniyet şeridinden veya yolun kenarındaki boş kısımdan gelebilecek bisikletliler, çoğu araba sürücüsünün aklından bile geçmediği için, ne sinyal ne de aynaya bakmak akıllarına gelmiyor.Aynaya bakıp "nasıl olsa bisikletli" diyip geçenler de vardır elbet.Aynısı iki defa başıma gelmişti, zor bela sıyrılmıştım.

HarryBlade

Daimi Üye
Tepki
46
Geçmiş olsun :S

Bi kere benim önümde kapı açtılar yavaştım 2 frene basınca 30 santim kala durabilmiştim..:boese157:

Tolga Erçetin

Daimi Üye
Tepki
203
@HarryBlade

Zaten sokakta süren arkadaşların %90ı bu sorunla karşı karşıya geliyor maalesef...