ilk fotolu gezim yine herzmanki gibi tekim

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
tek kelimeile harikasın. emin ol cogumuz o yasta boyle bir idrak etme zihniyetine bile ship degildik(kimse gucenmesin)
olay bisiklette degil zaten: sende
saglıkla kal

Scudo

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Bravo sana. Tek de olsa kafana esti mi alıp başını çıkacaksın. Ancak çılgınlık yapacaksan da bütün gerekli önlemleri almalısın. Kask, eldiven, gözlük... Zamanla bunları tamamlamaya bak...

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
super gezi olmus byloft :) ama hemen tekrarlamalisin ki sicagi sicagina digerlerinin de keyfine varalim :) yoksa benim gibi captan dusersin :p

billcycle

Üye
Tepki
27
sevgili byloft,
gerçekten gezinin kısası uzunu olmaz ancak tabi şöyle de bir durum var ki bisiklet resmen bağımlılık. bikere binmeye başladın mı inmek istemiyorsun, bunu düşünecek olursak daha da uzatabilirsin bir dahaki yolculuğunu. ayrıca evet yorumlardan birinde de bahsedildiği üzere antep'i daha da tanıtabilirsin bize. gezini ve o güzel fotoğrafları bizimle paylaştığın için çok teşekkürler. bakarsın zamanla iyi de bir fotoğraf makinan olur. kendine çok iyi bak. sevgiler.

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Güzel kareler... KMni düzenli bir şekilde arttırmaya bak, hem kondisyon kazanırsın hem daha da eğlenmeye başlarsın... Ayrıca kask ve eldiven edin...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
tebrikler byloft(adını bilemdiğim için söyleyemedim)
açıkcası tek başınada olsa böyle gezimen eğlenmen çok güzel ama yinede hada fazla km için denemeler yapabilirsin ben senin yaşındayken benzer bir bisikletle(beldeyama patchcat) antalyadan kemer'e(en az 30km) gidip dönmüştüm tek başıma ki çoğu yerde de tırmanma vardı ama tabi ben zamanında sporla uğraştığım için nispeten kondisyonum iyiydi o zaman sende umarım kmleleri katlayarak artırırsın...

ayrıca sen o bisiklete alışınca hafif bir bisiklete geçtiğin zaman inanılmaz rahatlicaksın ve çok daha başarılı olucaksın...
kendine dikkat et ve eksiklerini(kask/eldiven) bir an evvel tamamlamaya çalış