İlk bisikletiniz ve hayalinizdeki bisiklet

murat ırmak

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Herkese iyi forumlar ...

Hayatınızda sahip olduğunuz ilk bisiklet neydi ?

Hep ulaşmaya çalıştığınız onun için çalışıp çabaladığınız
milletin ; '' Delimisin o paraya bisikletmi alınır '' dediği bir bisiklet hayal ediyormusunuz.

Benim ilk bisikletim abimlerden bana kalan 3 tekerlekli ahşap koltuklu ve paslı bir bisikletti, ama yinede arkadaşlarım bisikletlerini dışarda bırakırken ben sürükleyerek eve götürürdüm:D rengi paslı maviydi babam onu hurdacıya sattığında çok ağlamıştım.

Şimdi ise hayalini kurduğum marka olarak bir hayalim olmasada 9 kg nin altında bir yol bisikleti almak.

Peki ya sizin ilk bisikletiniz ve hayaliniz ne ?

• Beğen
Tepkiler: umutkahraman
Scudo

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
benim ikl bisikletim çelik kadrolu bir canello ydu.hiç sevmiyodum o bisikleti.kurtulmak için çok çabaladım.sonunda güzel bir bisikletim oldu.şimdi titanyum kadrolu bir bisiklet hayali kuruyorum.

• Beğen
Tepkiler: murat ırmak

ergün yurt

Daimi Üye
Tepki
358
ilk bisikletim 82 model scott idi 2008 yılında çalınana kadar (ona bile tenezzül edip çaldılar)14 kg bir yol bisikleti idi.

hayalimdeki bisiklet pinarello dogma inşallah bir gün olur.

umarım herkes bir gün istediği bisiklete sahip olur.

şu an sedona 741 im var idare ediyorum.

Mesut Dursun

Daimi Üye
Tepki
208
İlk bisikletimin hammer diye bi makası vardı, ama hep bianchilere özenirdim.Şimdi ise güzel bir MTB istiyorum ve para biriktiriyorum...

• Beğen

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Benim ilk bisikletim bisan mickeydi.Çok iyi kaçardı çakal :D
Şimdi bianchi kullanıyorum.Gelecek için hayalimse 11 kilo ve altı bir mtb bisikleti kendim toplamak.Ve başlangıç için planladığım kadroda geotech race :)

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
ilk bisikletim hiten kadrolu bir bisikletti. şuan sedona 761 var.hayalimde scott scale 30 var. ( 2011 )

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Tepki
90
ilk bisikletim bisan ihlas'dı taki çalılana kadar
simdiki hayalim ise bir dt bisikleti

kullandığım ise sedona 711d

Tepki
26
ilk bisikletim 1976 da hollandadan getirilmiş olan markasını hatırlamadığım fakat ortadaki menteşe gibi bir yerden ikiye katlanabilen kontra pedal, 20" cantlara sahip bir bisikletti uzun yıllar kullanmıştım onu.

Hayalimdeki bisiklerler ise üst düzey bir yol ve dağ bisikleti

• Beğen

Furkan köleoğlu

Aktif Üye
Tepki
38
ilk bisikletlerim 3 tane 3 tekerli:D :D :D hep kırardım
sonra phoenix diye bisikletim oldu
sonra efsane diye bisikletim oldu
sonra sınbo diye bisikletim oldu
sonra cenix diye bisikletim oldu
şimdi ise geotech x-force
hayalim ise corratec 02 ks x-vert

• Beğen

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
135
ilk bisikletim kesinlikle hı-ten:D 3 tekerlekliydi sonra kontra unıversal ardından bi concorde uzun bir koltuğu vardı peşinden morişhıma derken bişey farkettim, çok bisiklete biniyordum herkes ekim ayında bisikletlerini çatı arasına kaldırırken benim gezmediğim gün olmazdı her gün kulağımın içine kadar çamurla eve gelirdim:D(annemi sormayın ne olur)yaşım 28 oldu hala aynı.99 yılında bi trekim olsun istedim oldu ikinci eldi ama diriydi bi abim hediye etmişti sene 2009 da acı bir kaza ile 11 parça oldu yenisini aldım cok üst seviye değil ama trek işte araç olarak kullandığımdan üst seviye hayalim hiç olmadı.
bisiklet araç olarak benimsenirse spor olarak binilmesede olur:D.sorunun içinde cevabı var gibi oldu istemesede spor yapılmış olur.
ıyı forumlar.

Cross-country

Forum Demirbaşı
Tepki
198
Öncelikle herkese merhaba ilk bisikletim 3 tekerlekli dolma lastikli ve kontralı bir bisikletti ikinci bisikletim uçak şeklinde 3 tekerlekli bir bisikletti. 3. bisikletim, ilk okul birinci sınıfı başarıyla bitirince :) hiç unutmam bmx ler yeni çıkmıştı yada ben öyle hatırlıyorum babam bir tane almıştı sap sarı bir bisikletti..jantları plastikten herkezin imrenerek baktığı bir bisikletti.. 4. ve 5.bisikletlerim bir tanesi 5 vites ve diğeri 3 vites olan aşırı sağlam çocukken 5 kişi binerdik hiç bişey olmazdı :)
hatta hala bir tanesi yazlıkta duruyor yazları sürekli kullanırım...

sonra scott team ıssue rc scandıum bir tane bianchi slr 200 çok severdim.
ve şimdi son olarak corratec x vert agresiv benim arazi canavarım :)

hayalimdeki bisikletlere hep sahip oldum Allah herkese nasip etsin ...

• Beğen

YELKENCI

Üye
Tepki
66
İlk bisikletim Pinokyo idi. Daha sonra Polo kullandım bunlar Bisanın modelleri idi.
Sonra Trek 1200 vardı.. Geçenlerde Sirkecide Birson bisiklette bir Colnago vardı. Kadro eski model ama hiç kullanılmamış. O bisikleti aldım. Görenler bu bisikleti nereden aldın diyorlar. Meğer iyi bir markaymış ölee diyorlar.

• Beğen

bülent kara

Aktif Üye
Tepki
125
İlk bisikletim bulgar malı BALKAN

Küçük tekerlekli, vitessiz, kontralı, dinamolu farlı (ön ve arka), yaylı jel sele, V ön fren, çamurluk, ayna, ortadan katlanabilir, çağla yeşili :)