İlk bisikletimi alacağım...

Tepki
3
İsim
Dora Taylan
Bisiklet
b'Twin
Merhabalar,
Bir kaç haftadır babamla birlikte bisikletlere bakıyoruz; sonunda 2. el olarak bu 4 modelden birini alacağız. Hangisini almak daha mantıklı ? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

*Kron XC 300 26 Jant V Fren: 800 TL
*Salcano NG650 27.5 Jant HD Fren: 800 TL
*Bianchi TDL 1300 26 Jant HD Fren (Kilitlenebilir maşalı): 700 TL
*Kron XC 150 26 Jant V Fren: 650 TL

Scudo

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@dora.taylan

Merhaba,

2. el alacağınız için sadece marka ve modele bakarak kimsenin sağlıklı yorum yapması mantıklı değil.

Değil bahsettiğiniz markalar, kötü bakılmış-kullanılmış bir Pinarello bile yeri gelir çok başınızı ağrıtabilir.

Kişisel fikrim, "İkinci el alınmaz" diye bir genelleme yapmak da çok doğru değil, en doğrusu bisikleti giderek yerinde görmeniz, incelemeniz. (2. el de olsa, sıfır da olsa)

Unutmayın ki en iyi bisiklet, içinize sinen bisiklettir.

• Beğen
Tepkiler: vitalx

vitalx

Üye
Tepki
25
İsim
Serkan DOKSAT
Bisiklet
b'Twin
@dora.taylan

Merhaba, bisikletlerin özelliklerini tam bilmiyorum ama sadece yukarıdaki model isimleri ile ikinci el bisiklet tavsiyesi çok doğru olmaz, belki donanımı daha kuvvetli olan bir model çok hor kullanılmış kötü durumda olabilir, bence ürünlerin varsa linklerini yad fotograflarını paylaşmalısın. bisikletler sıfır olsa bu sitede kompanentlere hakim çok arkadaş seni daha doğru bilgilendirebilir. şimdiden yeni bisikletin hayırlı olsun ayrıca yukarıdaki arkadaşa katılmıyorum çok iyi ve uygun fiyata ikinci el ürünler var, alınabilir.
Edit varya aklımdan ne geçiyorsa yazmışsınız @(link) :) konu kirlenmemesi için mesajım silinebilir. iyi günler