İlk bisiklet

Konu, Arşiv kategorisinde birleylek tarafından 22 Haziran 2016 tarihinde paylaşıldı.

Etiketler:
  1. birleylek Üye

Adı:
    Kevser
    Sponsorlu Merhabalar. Konuyla ilgili sorulara baktım ama dişime uyan bir cevap bulamadım. Öncelikle ne tarz bir bisiklet alacağım konusunda yardıma ihtiyacım var. Şehirler arası yolculuğa çıkmak ama bu esnada dağı taşı da gezebileceğim bir bisiklet istiyorum. Hybrid bisiklet daha aklıma yattı. 1000 TL ve aşağısında bisiklet önerebilir misiniz?

Boy :168 Kilo:55

2. İlyas Berkay ATAY

İlyas Berkay ATAY Üye

Bisiklet:
    Whistle
    @birleylek Hybrid bisiklet başlangıç için daha avantajlı düşündüğünüz gibi, bütçenizi yükseltme şansınız varsa eğer carraro'nun güzel modelleri var fakat 1000tl civarına salcano city sport 40 vardı bildiğim kadarıyla hibrit. Bendeyse Sedona 710 var (hardtail), o tarz bir şey de alabilirsiniz eğer aklınıza yatarsa.

BağdatlıRuhi bunu beğendi.

birleylek Üye

Adı:
    Kevser
    2. El almak sorun olur mu sizce

2. El almak sorun olur mu sizce

4. BağdatlıRuhi

BağdatlıRuhi Daimi Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Bisiklette sorun yoksa sorun olmaz. Hatta daha iyi bile olur daha ucuza daha üst model bisikletler alabilirsin. Ama alırken bisikleti iyice kontrol edip biraz sürmende fayda var.

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat