İlk bisiklet tamiri-bakımı yaparken üst-başı kirletme:)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında sallehpaul tarafından paylaşıldı.

1. sallehpaul

sallehpaul Aktif Üye

Adı:
    Salih AYDIN
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    ilk defa bisiklet alıyorum ve ikinci el olarak aldığım için kendim toparladım iki saat falan sürdü. topladıktan sonra üstüme başıma baktım; gün boyu sokakta oynayıp kendini kirleten çocuklardan farkım yoktu ama çok büyük zevk almıştım resmen çocukluğuma gittim :p :Dama sonradan herşeyi öğrenince ilk bakımın verdiği acemilik gidiyor ve bazen parmaklar bile yağlanmadan bakım ve tamir yapılıyor :hhhhhh::D

2. Snorlax

Snorlax Kıdemli Üye

Adı:
    Sinan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bakım yapıyorsan eller kesin yağlanacak arkadaş :)

3. ozgur908

ozgur908 Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben eldiven kullanırım arkadaş. neticede beyaz gidon bandı da kesin temizlenecek??!?!?

sallehpaul

sallehpaul Aktif Üye

Adı:
    Salih AYDIN
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    ilk bakımı daha yapmadım :)

5. Avrupabisiklet

Avrupabisiklet Yeni Üye

Adı:
    Mustafa
    Seviye:
    Stresli olduğum zamanlar hiç bakım gerekmese bile, sökülen bütün parçalarını söküp, benzinle temizleyip, sonra yağlayıp birleştirdiğim, saatlerce uğraştığım zamanlar çok olmuştur; ve bir bakarsın ki heryerin yağlanmış, üstüne başına benzin sıçramış, biryerlerini kesmişsin. En güzeli de yeni yaptığın birşey için sabahlara kadar uğraşıp zamanın nasıl gectiğini anlamamak.

sallehpaul bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...
squat-nedir_646x340.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
image.jpeg
[ATTACH] Gençler, Bisiklet iyi hoş, kardio yaparken bacak kaslarının önemli kısmı biraz bel azıcık sırt nihayetinde hiçe yakın kol kasları çalışıyor. Vücuda direk etki eden pedal haraketi bir çok...