İlanim yayinlanmiyor

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında ERDEM ÖZDEMİR tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ERDEM ÖZDEMİR

ERDEM ÖZDEMİR Aktif Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    İkİ adet İlan yÜkledİm yayinlanmadi.İkİ defa İlanimin neden yayinlanmadiĞini yanliŞ veya eksİĞİmİn bİldİrİlmesİnİ İstedİm.hala İkİ gÜndÜr bİlgİ verİlmedİ.beklİyorum...

2. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Sanat'ın babası...

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ferhat Köse'ye özel mesaj göndermediyseniz gönderin(isme tıklayın). Detaylı bilgiyi mesajınızı görünce verecektir. İlânlarla ilgili tek yetkili o şu anda.

3. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    fotograf linkleriniz hatali uygun ebatta acilmiyor o yuzden onaylanmadi bilgiyi de muhtemelen yanlis kisiden istediniz yada istediginiz arkadas online olmamis olabilir.

ilani gondermeden on izleme yaparak dogru ebatta acildigini gordukten sonra yollarsaniz bu tip gecikme yasanmayacaktir.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-22_9-47-13.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...
IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.