il dışı yarışlara ulaşım

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
yarışlara katılan arkadaşlara (ve yarışlara katılan arkadaşı olan arkadaşlara :) ) birkaç sorum olucak...

yaşadığınız il dışındaki yarışlara ulaşımı nasıl sağlıyorsunuz?
maliyet sorununu nasıl aşıyorsunuz?
harcırah miktarı nedir, yol-konaklamayı karşılamaya yetiyor mu?

(EDIT: federasyonun sayfasında koskoca harcırah tablosu varmış, 3. soru iptal :) )

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´
Scudo

keremak

Üye
Tepki
28
2 kez yarışa katıldım ondada şehirler arası otobüs kullandım. çok zor oluyo tabiki bu durum hem sen hemde bisikletin oldukça sıkıntı yaşıyosun

• Beğen
Tepkiler: CandanC

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@CandanC

Harcıraha güvenip yola çıkarsan , ilk yarışta Alanya'ya gelmeden Burdur , Isparta taraflarından geri dönersin . Harcırah almak için %10-15'lik zaman barajına takılmamak lazım . Bu da yeni arkadaşlar için oldukça zor ! Zafer Yalın , Turgay Germen gibi çok kuvvetli eski milli sporcular , masterlarda yarışıyor . Adamlar elitlerde bile yarışa katılsalar finiş yaparlar . İşin zevk kısmına bakmanı tavsiye ederim

• Beğen

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
son dediğinize kesinlikle katılıyorum.. zaten işin keyif kısmındayım, yalnız maliyetleri de düşünmek lazım... herkes bireysel hareket etmiyordur, bi ortak çözüm bulunuyordur heralde diye düşündüğüm için bu başlığı açtım.

ne biliyim, belki toplanıp otobüs kiralıyosunuzdur, böylece hem rahat ulaşım sağlanıyordur hem de çok maliyetli olmuyodur mesela...

bi umut sordum işte :)

Abdul Samet

Daimi Üye
Tepki
10
Bisiklet
Sedona
Toplu bir işe kimse girişmez diyebilirim. Böyle bir işin sayı artması lazım. Her ilden farklı katılım oluyor. Çogu masterlar otobüsle geliyor ama çogununda kulübü var ve yol masrafları karşılanıyor.

• Beğen

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
En iyisi kulüple yarışa katılmak bireysel olarak giderseniz işin içinden çıkamazsınız girin kulübe harcırahı da ulaşımı da onlar düşünsün :)

• Beğen