ikisi arasında kaldım

Tepki
2
Arkadaşlar ben kütahyada yaşıyorum ve burada istediğin bisikletleri bulmak çok zor.bisiklet olarak bianchi alacağım ve iki bisiklet arasında kaldım Bianchi scorpion d ve bianchi montana d aslında tek amortisörlü alacaktım ama bianchi olarak tek amortisörlü bulamadım kısacası bu iki bisikletten hangisini önerirsiniz nedenini söylerek yazarsanız çok sevinirim

(link)

(link)

Scudo

Gorky

Üye
Tepki
24
Çift amortisörlü alma. Çok yorar ve zaten hiçbir işe yaramaz. Sadece görünüşleriyle çocukları kandırmak için üretiyolar bence resmen. Bianchi almak zorunda değilsin bi 100 tl civarı daha para koyup Carraro 419 yada Kron Xc 250 almanı öneririm. Sanırım disk fren istiyorsun, o paraya sadece mekanik disk frenler vardır ve kimse mekanik disk fren önermiyor. Hidrolik alman daha iyi olur onlarda 800 - 900 lerden başlıyo diye biliyorum. İlla Bianchi diyorsan önden amorsitörlü birçok bisikleti var ; (link)

• Beğen
Tepkiler: ahmet_257_aa

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
ilave olarak çifft amortisör boş efor kaybı.kron xc 250 ön maşa kitlenmiyor.kitlenen maşa tercih.kron kadro haric baslangic donanımlar ancak kron xc 1000 den basliyor.özellikle iyi masa olarak.xc-1000 lerde kadro hatalıymıs.kron kendisine ait maşalar iyi degil diyorlar.kronun sadece kadrosunu begeniyorum donanım zafiyeti var.zaten 1040 tl civari onu alacagina carraro daytona daha iyi.carraro 419 kadro+donanım iyi.carraro ekonomik kalite donanım bu sene bayag favori bisiklet.şikayet eden yok.kronda epey var.

• Beğen

fast007

Üye
Tepki
6
SCORPION-D daha güzel görünüyor, ayrıca daha ucuz. Bir de öndeki mekanik disk problem çıkarırsa, gördüğüm kadarıyla ön amartisör V-Fren uyumlu.

• Beğen
Tepki
2
bulunduğum yerde kaliteli olarak sadece bianchi var kron vb. gibi kaliteli markalar yok.bianchi satan 4-5 yer var hiçbirinde tek amortisör yok nedenini sordum tek amortisörlü getirince elimizde kalıyor satılmıyor onun için satmıyoruz dediler.

tek sorum şu sadece bu 2 bisiklet arasında kalsaydınız hangisini tercih ederdinz

Gorky

Üye
Tepki
24
@ahmet_257_aa

Ülkede bisiklet kültürü , bilgisi olmayınca böyle oluyor tabi. Çocuk oyuncağı olarak biliniyor sadece. Çocuklarında hiç bildikleri yok dalıyolar çift amortisörlülere :D Benim önerim bunlardan alacaksan hiç alma. İnternetten alıp kargoyla getirtirebilirsin.

Tepki
2
ileride daha iyilerini düşünebilirim ama sizler sadece ikisi arasında bir kıyaslama yaparak hansini almamın daha iyi olacağını söylemenizi istiyorum

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
Madem bunlardan alıcaksın ve başka seçenek yok.Mekanik disk alma bir kaç arkadaşımda bianchi scorpion disk var ve neredeyse hiç tutmuyor o yüzden sana önerim
v fren alman.