Satıldı İkinci el "Sedona SD-711" MTB bisiklet. Satış yeri Ankara.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında arda.germiyan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arda.germiyan

arda.germiyan Yeni Üye

İkinci el Sedona bisikletim satılıktır. Merak ettiklerinizi arda_germiyanoglu@yahoo.com adresinden sorabilirsiniz. (Foruma her zaman giremeyebilirim, iletişim için eposta adresini tercih ediniz.)

Daha fazla fotoğraf eklenecektir.

Satış amacım ise; Antalya'da keyifle kullanmama rağmen, Ankara'nın trafiğine cesaret edemememdir.

Bir bilgisayar (LCD) monitörüne ihtiyacım var, makul bir takas düşünülebilir. Fiyat ve takas konusunda pek bilgi sahibi olmadığım için fikirlerinizi bekliyorum.

http://www.flickr.com/photos/74790557@N05/6767640083/in/photostream

İlginizi Çekebilir

tyres.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-4-29_8-49-0.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2016-5-10_15-11-39.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.