İkinci el bölümünde yayınlanmayan ilan.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.358
Bisiklet
Scott
Yaklaşık iki hafta önce İkinci El CityBike Bisikleti-Yedek Parça bölümüne içinde fotoğraf ekli ilan gönderdim. Şu gün oldu hala yayınlanmadı. Bunun belli bir süresi olduğunu biliyorum fakat bu 15 gün normal bir süre mi? İlanın yayınlanmamasını gerektirecek bir yanlışlık varsa bilmek isterim.

Scudo
Tepki
21
ben de benim ilanımın neden yayınlanmadığını merak ediyorum. bazılarının ilanları 1-2 gün içerisinde onaylanıp yayınlanmaya başlarken neden kimilerinin 1-2 haftayı buluyor? hiç değilse yanlışı söyleyin düzeltelim bizde.:boese157:

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.751
Bisiklet
Bisan
Muhakkak bir kural ihlali vardır.Şu sıralar ikinci el kısmına sadece Bora bakıyor sanırsam.Uygun bir dilde özel mesaj atar sorarasanız yardımcı olacaktır.Buradan konu açarsanız cevap alamayabilirsiniz.

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.448
Bisiklet
Focus
Arkadaslar, kurallari okumaya usenip de, 'eksigi bize soyleyin bari' diye mesaj yazacaginiza, bi zahmet kurallari okursaniz ortada sorun kalmayacak.
Lutfen 'Armut pis, agzima dus' yapmayin. Kurallari okuyup anlamaniz en fazla 2 dakikanizi alacaktir.

Bunun yaninda, ilaniniz sadece 24 saat icinde onaylanmamis ise bize ulasin. Kurallara aykiri bicimde gonderilmis ilanlar icin sorulan sorulara, kesinlikle geri donus yapilmayacaktir.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Yukarı Alt