İkinci el bisiklet tavsiyeleri

fedbil

Üye
Tepki
2
İsim
Fedai
Bisiklet
Cube
Herkese merhaba Foruma yeni üye oldum. Birbuçuk sene önce Ön capraz bağ ameliyatı olmuştum.Doktor tavsiyesi (yüzmek, olmazsa bisiklet) ile bisiklet binmeye başladım.Basit bir mtb almıştım.(claud buttler marka).Epeydir ona biniyorum.30-35 km. sürdüğüm oluyor.Şimdi yol bisikletini denemeye karar verdim.Bu kategoride ilk bisikletim olacak.İlandaki bisikleti arkadaş 1000 tl ye bıraktı.Almayı düşünüyorum.Sizce uygun mudur.İlana bakıp yardımcı olacak,tecrübeli kullanıcıların yardımına ihtiyacım var.Şimdiden teşekkür ederim.

(link)

Scudo

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
Cannondale caad8 2014 model 27 vites için Bilgi arıyorum... Arkadaşlar, bu bisiklet için ikici el piyasada 2000 lira fiyat nasıldır sizce? bisiklette değişen parça ön ve arka aktarıcılar. öte yandan orjinal. yorumlarınızı alabilir miyim. kafama yatarsa yarın bakmaya gideceğim bisiklete. Rengi siyah.

Bozkırlı

Daimi Üye
Tepki
378
İsim
Serdar GÖK
Bisiklet
KTM
@birdost1arkadas
Kardeşim bu decathlon'un bisikleti . Decathlonun sitesine gir, bir bisiklet seç ve orada beden klavuzu var. Boyuna göre alacağın bisikletin kadrosunun ne olması gerektiği ayan beyan yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

kursat91

Üye
Tepki
1
İsim
Kürşat
Merhaba max 400 tl bütçem var sizce iyi bir mtb alabilir miyim kazıklanmaktan korkuyorum

Tepki
0
İsim
hasancan
Bisiklet
Sedona
bu ilanlara da bakabilirisiniz

(link)

(link)

serkant yakıt

Daimi Üye
Tepki
309
Bisiklet
Lapierre
arkadaşlar bir arkadaşım için 2.el yol bisikleti bakıyorum. maksimum bütçe 1800 tl. boy 1.75. iç bacak boyunu bilmiyoruz ama herhalde 79-80 dir. dikkatinizi çeken bir ilan olursa bana söylerseniz çok memnun olurum. Ben bakıyorum ama çok model var ve kafam iyice allak bullak oldu.

Tepki
4
İsim
Yusuf selim
Bisiklet
Diğer
arkadaşlar öncelikle herkese merhaba;

Kron xc 150 bisikletimi çaldırdım. Şimdi carrano alacağım ama çok param olmadığı için ikinci el düşünüyorum. Bir tane ucuz buldum ama sol arka kadronunda kaynak var. Sizce problem olur mu?

Dosyalar

Emreakb

Üye
Tepki
0
İsim
Emre Akbulut
Uzun uraşlar sonucu 2 tane bisiklet buldum biri salcona xrs 200 630 tl diyeri carraro cr032 850 tlsizce hangisini almalıyım

Salcona xrs 200 önteker orjinal deyil

ACİL CECAP VERİN

eodr

Üye
Tepki
36
İsim
erıl demr
Bisiklet
Mosso
Mosso legarda 1621 v bisikletimi 2008 model amoeba hussar 3x8 acera bisiklet ile takas etmem mantıklı olur mu? Bu bisiklet hakkında fikri olan var mı?

ertugrulk

Üye
Tepki
0
İsim
Ertugrul
Merhaba arkadaşlar.Letgoda 2.el buldum.Fiyatı 70 TL.Sordum adam sıkıntı yok dedi.Sizce alınır mı?

Tepki
0
İsim
Furkan Kaan Aydoğan
Bisiklet
Bianchi
Arkadaslar oncelikle yeni uye oldum ve herkese hayirli geceler.Ben simsi kendi bisikletimi satip ikinci el temiz bianchi afx 9005 modeli almam istiyorum.Oncelikle sorun şu bir ilan gordum kadro boyu 52 cm diyor.Benim boyum 1.68 sizlerde biliyorsunuzki bisikleti iki bacak arasina aldigimiz zaman zarar gelmemesk gerekiyor.Bu bisiklet bana uygun olur mu ?

fatih101

Üye
Tepki
0
İsim
Fatih
Arkadaşlar bu ilandaki bisiklet nasıldır ?

bisikleti alırsam ince tekerlik takmayı düşünüyorum tekerlik önerileriniz nelerdir ?
(link)

Giraykhan

Üye
Tepki
0
İsim
Girayhan dağ
KRON XC 2000
İlan No: 424935970
(link)

Bu bisiklet nasıl

korsansan

Üye
Tepki
0
boyum 1.87 falan bacak arası boyu da 87. ikinci el bir şehir bisikleti almak istiyorum, ama 58 kadro yok gibi nerdeyse, öğrendiğim kadarıyla daha rahat bir sürüş için üst kadrolarda olmabilirmiş,59,60 a da bakıyorum yine yok.
sormak istediğim 57,56 lara düşmeli miyim? (rahat sürüş önemli benim için)
şöyle ki para olarak en fazla 1200 lere falan çıkabilirim, sıfır bisiklet almak istesem nereden indirim takip edebilirim, ne alabilirim?

Tepki
0
Merhaba. Beylikdüzünde oturuyorum ve bisiklet almayı düşünüyorum. Uzun zaman sonra ilk kez bisiklet alacağım. 400 - 450 lira kadar bütçem var. Araştırma yaparken Fatih haşim işcan geçidine rastladım, Beylikdüzünden Fatihe yaklaşık 50 km yol gitmeye değer mi? Yoksa 2.el mi bakmalıyım? Teşekkürler.

decan9

Üye
Tepki
1
Merhaba, elimde bir akrabama ait aşağıda fotoğraflarını eklediğim Carraro 980 A Blade bisiklet var yaklaşık 1 senedir kapalı mekanda tutuyorum. Kendisi paraya sıkıştığı için benden bisikleti satıp parasını göndermemi rica etti. Bu tarz bisikletler hakkında çok iyi bilgim olmadığı için fiyat belirlemekte zorlandım. İnternette yaptığım araştırmada bu model hakkında pek bilgi bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan rica etsem fiyat belirlememde yardımcı olabilirler mi? Şimdiden çok teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: zbahadır

ByErtoo46

Üye
Tepki
6
İsim
Ertugrul sivrk
Bisiklet
Salcano

Arkadaşlar bisiklet bu ikinci el aldim alirken bakmak gelmedi heyecandan
Incelemek vesayire Bilginiz varmi neden calismiyor yolda giderken

Tepki
0
İsim
Ali Ender
Bisiklet
Diğer
Arkadaslar 1000 lira civari butcem var baslangic icin tavsiye edebileceginiz bisikletler hangileridir ve 169 boyundayim ideal kadro olcusu nedir ?

Tepki
61
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bisikletimi 1 2 ay içerisinde satmak istiyorum yaklaşık fiyatı nedir görüşlerinizi merak ediyorum teşekkürler.
kullanıma bağlı olarak fren kablolarının değdiği yerlerde ufak çizikler var.
SALCANO INSOMNIA 40
........................................................
''26'' MTB
HYDROFORMED BUTTED ALÜMİNYUM
ROCKSHOX XC28MGTK RL GİDONDAN KİLİTLEMELİ MAŞA
SHIMANO RD-M390-L, ACERA
SHIMANO, SL-M390, ACERA
27 VİTES
SHIMANO FD-M390, ACERA -
SHIMANO HG20-9 KASET
KMC Z99
SUNTOUR XCT
SUNTOUR BB10- XCT-SQS
SHIMANO M395HİDROLİK DİSK