Satıldı Ikinci bisiklet

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında kaan erkin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kaan erkin

kaan erkin Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhabalar, bakkala vs gitmek için kullandığım umit cruiser bisikletim satılıktır. 21 vites çift amortisör, çift mekanik disk fren, vites kolları shimano döndürmeli(doğru mu söyledim bilmiyorum), arka aktarıcı shimano-tz, fazla da söylenecek bir özelliği yok.

Yalan dolan olmaması amacıyla; bisikletin biraz bakıma ve temizliğe ihtiyacı var, muhtelif yerlerinde yüzeysel küf var temizlenebilecek durumda, pedallarının kenarları yamuk, eğer alıcı çıkarsa elimden geldiğince bakımını yapıp vereceğim alıcıyı üzmemek adına.

fiyat:150TL bir miktar pazarlık olabilir.

satış eskişehir içidir, zira şehir dışına göndermek ekonomik olmayacaktır, illa ki gönder derseniz kargo ücretinde anlaşmak kaydıyla olabilir.

iletişim:05542222430

kaan erkin

kaan erkin Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    güncel, pazarlık payı var

kaan erkin

kaan erkin Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bisiklet satıldı, ilan kilitlenebilir.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-18_9-53-55.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
upload_2016-8-24_11-3-33.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.