İki arada bi derede kaldım

Tepki
8
Bugün ailemle Pendikteki carraro yetkili satış noktasına gittim çok ilgili ve çok iyi insalardı carraro 419 u yakın bir zaman almayı düşünüyordum aslında onun için gitmiştim ama yoktu getirmeyeceklerini söylediler heralde :| Salcano NG650 29 a bindim ayaklarım yere değmiyordu neredeyse ( parmak uçlarıyla :D ) onu eledim , yine Salcano ng650 26 Disk , ng650 V , sedona borla ( nereden bulacağımı bilmiyorum ) , kron xc250 ( sitesine girdim güven vermedi ) sizce hangisi seçmeliyim parayı nakit olarak vereceğim daha doğrusu verecek babam :)

Scudo

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
elindeki meblağ 500-600 civarı anlaşılan.Alabiliyorsan bunları arasında sedona iyidir.Kron güven versin iyi markadır, kalitelidir fakat maşasından dolayı hiç önermiyorum.

TayyipKARALİ

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Cannondale
Bençe kron al ng650 iş yok krona bir sr suntur maşa aldınmı kron seni en iyi yol arkadaşın olur ;)

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) Caner carraro'yu başka bisikletçilerden araştır istersen.yalnız!.bisikletcim.com'a dikkat!.şikayet var.Kron'un alt seviyeleri evet biraz zayıf Sedona Borla iyidir 700 tl civarı.
Bu parayı verdikten sonra Trek 3500 Modeli 440 € 1000 tl küsür,hani bu bi öneri..zevk arttıkça Fiyatta artıyor.Birde Salcano Astro 240 SRV''ye bak,araştır ve sitede Salcano kullananlarla irtibata geç diyorum.

İnşallah gönlüne göre bir Bisiklet alırsın.Ben Bisiklet alırken 6 ay araştırdım daha da bilmediklerim çıkıyor.Hayırlısı..

Hoşça Kal...

Tepki
8
@Kadir Altuntaş
öneri güzel teşekkür ederim :) sizce bi vites için 240 modelini almaya değer mi ?

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
@Caner DEMİR

:) Evet değmez,haklısın bende sonradan farkettim astro 210 v Renk olarak daha güzel.Önerim parça (Ön, Arka,Vites) değiştiricilere dikkat et,birde unutma v fren'den vazgeçme hem tamiri kolay olur ve fazla masraf açmaz...

• Beğen
Tepkiler: caner demir