İhtiyacı Olana Kelepir Parçalar..!

Kamil Yıldız

Daimi Üye
Tepki
457
Merhaba arkadaşlar; eski bisikletimden kalan ve kullanmadığım, sorunlu veya sorunsuz olarak çalışan bazı parçaları satmaya karar verdim. Bu ilk satış ilanım, eksik ve hatalarım için kusura bakmazsınız umarım!

Ürünler, açıklama ve fotoğraflar:

01 – Shimano Sl-Rs 31 Revo Shifter 7’ li Vites Kolları;

(link)(link)(link)

Not: Ürün 1 yıl kadar kullanılmış olup, sorunsuz çalışmaktadır. Yanında birlikte kullandığım bir çift plastik kısa elcik hediye!

Fiyat: 8 TL (Ptt Kargo ile adrese teslim fiyatıdır!)

02 – Romax 7 – 8’ li sistem uyumlu Aynakol;

(link)(link)(link)(link)

Not: Forumdan bir arkadaştan almıştım, acemilikten sökmeye çalışırken dişlerine vurup yamultmuştum ! Küçük ve Orta yaprakta yamukluk vardır! Ben kullanmadım, ama bir şekilde kullanırım; işimi görür diyen varsa alabilir!

Fiyat: Ücretsiz (Kargo alıcıya ait veya bana 3 TL gönderirseniz, PTT Kargo ile adrese teslim!)

03 – Markasız Orta Göbek;

(link)

Not: Aynakolla birlikte alındı, eski tip (adını bilmiyorum) açık göbek, bilye ve yatakları iyi durumda, sorunsuz!

Fiyat: 5 TL (PTT Kargo ile adrese teslim fiyatıdır!)

04 – Shimano Rd-Tx 30 7’ li Arka Aktarıcı;

(link)(link)(link)

Not: Aktarıcı 1 ay bile kullanılmadı fakat o da, kendisinden öncekiyle aynı faciaya uğradı! Hareket halindeyken vidası çıkıp (fazla sıkmadığımdan) jant tellerinin arasına girdi ve bacağı yamuldu! Biraz düzelttim ama yine de çok sağlıklı çalıştığı söylenemez! İşimi görür veya düzeltir kullanırım diyen alabilir!

Fiyat: Ücretsiz (Kargo alıcıya ait veya bana 3 TL gönderirseniz, PTT Kargo ile adrese teslim!)

05 – Markasız Ön Aktarıcı;

(link)(link)(link)

Not: 1 yıl kadar kullandım; sökmeden önce de, sorunsuz çalışıyordu!

06 – Markasız Alu Fren Kolları;

(link)(link)

Not: Buradaki bir bisikletçiden alınmış, sıradan fren kolları. Alüminyum ve fazla ağır değiller, normal hali boyasızdı; ben sprey boya ile siyaha boyadım :D

07 – Markasız Fren Ayakları;

(link)(link)

Not: Çok sağlıklı olduklarını söyleyemem. Alüminyum değiller, pabuçları değiştirilip kullanılabilir!

Fiyat: Ücretsiz (Kargo alıcıya ait veya bana 3 TL gönderirseniz PTT Kargo ile adrese teslim!)

08 – Markasız Tek Kat Alu Jant Seti;

(link)(link)(link)(link)

Not: Yine 1 yıl kullandığım eski jant setim; üzerinde 7’ li Shimano Mf-Tz 07 ruble var! Yalnız mutlaka akord edilmeleri lazım!

Fiyat: 15 TL (PTT Kargo ile adrese teslim fiyatıdır!)

09 – 7’ li Sistem uyumlu Tava (?) Marka Zincir;

(link)(link)

Not: Eski bisikletimin zinciri koptuğunda buradaki bir bisikletçiden alınmış ve 3 ay kadar kullanılmış sıradan zincir; sorunsuz, yedek 2 baklası var. Bisikletçiye sorduğumda dünyanın en kaliteli (!) bisikletlerinde kullanılan bir zincir olduğunu söylemişti :D Tabi ben de kopmuştum!

10 – Xerama Bmx/Dh Pedal;

(link)(link)(link)

Not: Şu an bisikletimde kullandığım bu pedalı büyük ve ağır olduğu için satıyorum; hatta takas bölümünde de daha hafif ve küçük bir pedalla değiştirebileceğimi belirttiğim ilanı var!

(link)

Fiyat: 13 TL (PTT Kargo ile adrese teslim fiyatıdır!)

11 – Plastik Düz Pedal;

(link)

Not: 1 yıl kadar kullandığım plastik sıradan pedallar, sağlam ve sorunsuz çalışıyorlar!

12 – Markasız Pompa;

(link)

Not: Nerden aldığımı hatırlamadığım ve pek kullanmadığım çok hafif plastik bir pompa!

Parçaların tamamını almak isteyen olursa fiyat 35 TL ve kargo ücreti, yine Ptt ile olmak şartıyla bana aittir. Tahmin edebileceğiniz ve fiyatlardan anlaşılacağı üzere pazarlık söz konusu değildir! Teşekkür ederim..!

İletişim bilgileri;

msn: kamil_yildiz2001@yahoo.com
cep: 544 860 3856

Scudo

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Fren ayaklarına ihtiyacım var, uygun olursa onları alabilirim...

Kamil Yıldız

Daimi Üye
Tepki
457
Arkadaşlar 01-02-03-04-05-06-07-08 ve 09 numaralı ürünler; yani pedallar ve pompa dışındaki parçaların tamamı, Tekirdağ' dan Samet adlı bir kardeşimize satılmıştır! İlginiz için teşekkürler..!

Kamil Yıldız

Daimi Üye
Tepki
457
İlan, 10 - 11 ve 12 nolu ürünler (Bir çift plastik bir çift de Xerama pedal ve pompa) için günceldir. Diğerleri satılmıştır..!

Kamil Yıldız

Daimi Üye
Tepki
457
11 ve 12 nolu ürünler de satılmıştır!

Geriye kalan 10 numaradaki pedalları da şu an kullandığım için satıştan çekiyorum; fakat takas ilanı ((link)) günceldir, hafif ve kaliteli düz bir mtb pedalıyla takas edilir..!

İlgilenen herkese teşekkür ederim, konu kilitlenebilir..!

NightHawk

Aktif Üye
Tepki
128
Tüh revoshiftlere ihtiyacım vardı, bir aksilik olur da satamazsan mesaj atar mısın?

Kamil Yıldız

Daimi Üye
Tepki
457
@NightHawk

Maalesef hocam, yardımcı olmayı isterdim ama geç kaldınız! Parçaları kargoya vereli çok oldu; umarım en kısa sürede bulursunuz, saygılar..!