Satıldı İhtiyaç sahiplerine parçalar

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında akgulcemal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. akgulcemal

akgulcemal Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Bisikletime aldığım yeni parçalardan sonra artık kullanmadığım birkaç parçayı ihtiyaç sahiplerine vermek istiyorum.Parçalar çok iyi olmayabilir ama çekmecemde duracaklarına belki birilerinin işlerine yarar diye düşündüm.

Sram x7 vites kolları , çalışmasında hiçbir problem yoktur sol kolun üzeri çok aşındığı için kendimce onarmaya çalışmıştım , görünüşünden başka bir sıkıntısı yoktur.

Wellgo pedallar ,bir tanesi sorunsuz çalışıyor ama diğerinde bilyalarında sorun var.

Bisikletimin üzerinde gelen ruble modelini hatırlamıyorum 9 lu rubledir.Yeni zincir aldığım için kullanamadım.Dİşleri fotoda gözüküyor pek yeni olduğunu söyleyemem ama eski zincirimle sorun çıkarmıyodu.Yaklaşık 2000 km kullanıldı.

Arkadaşlar tekrardan söylüyorum , parçaların durumları ortada benim bi iddiam yok zaten kar amacıda gütmüyorum sadece çekmecemde durmaları hoşuma gitmedi belki birinin işini görebilirim.İsteklerinizi özel msj yoluyla yollarsanız sevinirim . İyi akşamlar

2. tolga1976

tolga1976 Onursal Üye

Seviye:
    akgulcemal

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Tekrardan iyi akşamlar . Bir kaç tane özel msj aldım. Ürünlerin hepsine talip çıktı. Eminim herkez ihtiyaç sahibidir ben ürünlerden maddi bir kazanç beklemiyorum. Adaletsizlik olmaması için msj gelme önceliğine ( zaman ) göre vereceğim ürünleri.Kimse darılmaz umarım.Msj sıralarına göre iletişime gececeğim iyi akşamlar.

akgulcemal

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Arkadaşlar , özel msj atan arkadaşlarla iletişime geçtim herkezin ihtiyacını karşılayamadım malum parçalar az . Umarım işe yarar. Konu kilitlenebilir iyi akşamlar...

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-15_10-56-13.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2017-3-26_12-33-9.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.