İhtiyaç sahiplerine parçalar

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
913
Bisiklet
Focus
Bisikletime aldığım yeni parçalardan sonra artık kullanmadığım birkaç parçayı ihtiyaç sahiplerine vermek istiyorum.Parçalar çok iyi olmayabilir ama çekmecemde duracaklarına belki birilerinin işlerine yarar diye düşündüm.

Sram x7 vites kolları , çalışmasında hiçbir problem yoktur sol kolun üzeri çok aşındığı için kendimce onarmaya çalışmıştım , görünüşünden başka bir sıkıntısı yoktur.

Wellgo pedallar ,bir tanesi sorunsuz çalışıyor ama diğerinde bilyalarında sorun var.

Bisikletimin üzerinde gelen ruble modelini hatırlamıyorum 9 lu rubledir.Yeni zincir aldığım için kullanamadım.Dİşleri fotoda gözüküyor pek yeni olduğunu söyleyemem ama eski zincirimle sorun çıkarmıyodu.Yaklaşık 2000 km kullanıldı.

(link)

(link)

(link)

Arkadaşlar tekrardan söylüyorum , parçaların durumları ortada benim bi iddiam yok zaten kar amacıda gütmüyorum sadece çekmecemde durmaları hoşuma gitmedi belki birinin işini görebilirim.İsteklerinizi özel msj yoluyla yollarsanız sevinirim . İyi akşamlar

Scudo

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Merhaba arkadaşım..

Öncelikle bu güzel düşüncen için teşekkür ederim..

Bizim aşağıdaki linkte bir arkadaşımıza bisiklet topladığımızı göreceksin..

(link)

9 lu rubleye ihtiyacımız var..
Teşekkürler..

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
913
Bisiklet
Focus
Tekrardan iyi akşamlar . Bir kaç tane özel msj aldım. Ürünlerin hepsine talip çıktı. Eminim herkez ihtiyaç sahibidir ben ürünlerden maddi bir kazanç beklemiyorum. Adaletsizlik olmaması için msj gelme önceliğine ( zaman ) göre vereceğim ürünleri.Kimse darılmaz umarım.Msj sıralarına göre iletişime gececeğim iyi akşamlar.

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
913
Bisiklet
Focus
Arkadaşlar , özel msj atan arkadaşlarla iletişime geçtim herkezin ihtiyacını karşılayamadım malum parçalar az . Umarım işe yarar. Konu kilitlenebilir iyi akşamlar...