iğne siboba ababa pompasıyla hava vuran aparat

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında ibt1994 tarafından paylaşıldı.

1. ibt1994

ibt1994 Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar igne siboba araba sibobuyla hava vurmak için aparat oldunu duymuştum bu aparatı nerden bulabilirm

2. Kadir Eskici

Kadir Eskici Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Decathlon'da bu tarz bir ürün vardı sanırım. Ama yeni iç lastik alırsan daha ucuza gelir.

ibt1994 bunu beğendi.
    ibt1994

ibt1994 Aktif Üye

Seviye:
    benim amacım janta zarar vermemek matkapla demlmek bence orjinalnıgı bozuyo teşekürler yanıtın için

gok bunu beğendi.
  4. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Bisikletçilerde bulabilirsiniz.

5. gok

gok Bisikletkolik

Seviye:
    Aynı sorun bende vardı.Aparatla bile tam randımanlı sonuç alamamıştım.Son çarem buydu. https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=104759.El pompasıyla,aparatla beraber istenilen ph sertliği elde edememiştim.Matkapla açmak orjinalliği bozduğu gibi ileride jantın çatlamasınada sebep oluyormuş.

6. Yılmaz Uyar

Yılmaz Uyar Bisikletkolik

Seviye:
    Jant üzerinde delik açmaya gerek yok, alt resimdeki adaptör kullanabilirsin.
    Benzinlikte hava pompası göstergesinde lastik PSI ölçüsünü ayarlamanız gerekir.

İlginizi Çekebilir

6.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...