İftardan sahura cİftalan turu

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
EVET EKİP HERZAMANKİ GİBİ TURLARIMIZA DEVAM.HER TURUMUZ DİĞER TURDAN DAHA GÜZEL VE DAHA AKILDA KALICI OLUYOR.EN AZINDAN BEN ÖYLE SANIYORUM;).NEYSE BAYLAR BAYANLAR.GELELİM SADETE.04.08.2012 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 18 00 DA LEVENTTEKİ GOLD COMPİTUR ÖNÜNDEN CIKIŞ YAPIP HASTAL ARICILAR ÜZERİNDEN.KEMER BURGAZ VE CİFTALANA GECİCEZ .MÜTİŞ DENİZ MANZARASI VE ORMAN .İDDA EDİYORUM BAYILACAKSINIZ HATTA BEN KONUYU ACMADAN 30 DAKKA ÖNCE ORDAYDIM.RESMEN ÜŞÜDÜK.SÜPER ÖTESİ VE CİDDİ DALGA SESLERİ GELEN HUZURLU BİR YER.CEKİRDEK.MANGAL.KARPUZ.VE TABİKİ SEMAVER.EN BÜYÜĞÜDE DOSLUK MUHABBET.DUYMAYANLARA DURULUR.
YEME İÇME ORGANİZASYONU GENELDE YOLDA ANINDA ALINAN KARARLARLA YAPILMAKTADIR.IZGARA MALZEMESİNİ HERKES KENDİSİDE ALA BİLİŞR YADA GURUP OLARAK MARKETTEN VE KASAPTANDA ALABİLİRİZ .YİYCEĞİNİDE GETİRENE NEDEN GETİRDİNDE DEMİYORUZ TABİKİDE.,
İLETİŞİM TEL:0544 459 76 60
FECEDEN ADIM SOYADIMI YAZARSANIZ EKLERİM HACELİ YILMAZ;)
İYİ GÜNLER İYİ HAFTALAR...

Scudo

erhanfirat

Üye
Tepki
16
Haceli,
maalesef bugün önemsiz bir kaza geçirdim, yani bir ticari taksi kırmızı ışıkta geçip bir de yola bakmıyordu.. ben de tam o sırada karşıya geçiyordum. geri dönemedim ve gelip çarptı bakmadığı için. neyse ki tek hasar jantta... onun dışında bir şey yok gördüğüm kadarıyla... jantı götürdüm bisikletçiye ama pek düzelecek gibi değil dedi, yeni bi jant bakıyorum. haftasonuna kadar halledersem bu işlemleri geleceğim. hallolmazsa da maalesef katılamayacağım :(

hatta forumdan da bakıyorum jant satan varsa alabilirim...

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
erhan büyük gecmiş olsun kardeşim.kaza yapmana üzüldüüm ama bişeyin olmadığınada cok sevindim.
bende bakıym bi yandan disk frenmiydi miydi senin bike??yada resimleri varsa bisikletin yada modeli yolla da ona göre bakalım dostum.sen bize lazımsın:in:

erhanfirat

Üye
Tepki
16
eyw dostum.. bu arada jant hallolmuş.. yani en azından idare eder.. hala bozukluk var bir nebze yenileyene kadar idare eder ;) yeni bir aksilik olmazsa geliyorum :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
haceli dostum selam,,,istanbul organizasyonları artık sende bu kış bence belgrad turları garipçe turlarını düzenle pazar günleri yağmur kış demeden ...
hızla iyileşiyorum güneş tedavisi çok iyi geliyor,enver hocam emekli oldu uzun ağır turlardan artık burada açmıyor yeraltından devam ediyor edirne turunda 5 adam işi başarmış 300 km bi günde ,04.30 da çıkmışlar çok makul çünki yazın çekilmez sıcaklarda uzun yollar,evet ayaklarım karıncalanıyor gene, içime virüs girdi bi kere gene uzun yollara talip olacağımda ekimi bekliyorum artık ...evet kışa senin düzenleyeceğin bi tura eşlik ederim enver hocamda gelir.....garipçe yaparız tabi ben artık yağmurlarda emekli olduğum için kuru soğuk bi havada, yerler kuru iken bi garipçe olursa iyi olur..

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@Kudret Kurtcebe

kuderet abi bizim turlar dibine kadar muhabbet.güzel yemece içmece ve yorulma turu oluyor.:cool:arkadaşlarla bol bol sabahlara kadar kaynatıyoruz.bunun tadı bi başka be abi.senide yeşilsahalara erkenden bekliyoruz gel bi közde cayımızı iç.hiçbişeyin kalmaz yani;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@haceli yılmaz

geleceğim haceli hele bi tam anlamı iyileşeyim ,evet kışa garipçe yaparsan valla gelirim ,,çok zor oluyor seleden ayrı kalmak ama animallah aşacağım bunları....

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
ben bir bucuk sene ayrı kaldım halada zorlanıyorum ama bisiklet başka tutku tabikide kudret abi....sen iyleş sana özel tur acarız neresi dersen oraya koşarız:D

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kudret Kurtcebe

tekrardan geçmişolsun abi biran önce iyileş ve pedal çevirmeye başla katıldığın bi tura gelmek isterim seninle bisiklet kullanmak insana cidden büyük bi keyif veriyor dinlenmene bak ve çabuk iyileş :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@burak durel

teşekkürler burak...bu gün güneş banyosu yaptım çok iyi geldi sağ kol kuvvetlendi bayağı ,fizik tedavi ay sonuna kadar devam edecek...burak anadolu performans topiğinde faliyetler bütün kış devam edecek sezon eylülde açılacak..hayırlısı.....haceli söz verdi garipçe açarsa kış aylarına doğru havada kuru soğuk olursa valla gelirim..

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@Kudret Kurtcebe

kudret abi ben topiği acarım sen yeterki zaman söyle.maksat beraberlik.kendine iyi davran.