İftardan sahura bisiklet turu - İstanbul anadolu yakası

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
merhaba,
cuma ve cumartesi akşamları iftar-sahur arası bisiklet sürenler var mı? Birlikte daha eğlenceli turlar düzenleyebiliriz. Ben ataşhir tarafındayım, üsküdar, bostancı kartal taraflarında buluşabilir ve 40-50 kmlik rotalarda bisiklet sürebiliriz. ortalama hız 24-25 civarı olacak. Ne çok zorlayıcı ne de çok yavaş. orta tempoda.
Katılırım diyenlar var mı?

Scudo

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
selamlar arkadaşlar, buraya yazan herkese ozel mesaj attım ve cep telefonumu paylaştım. Siz de bana gonderebilirseniz küçük bir whatsup grubu kuracağım. Oradan haberleşiriz.

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Kartal çıkışlı iftar'dan sahur'a turlar yapıyoruz isterseniz buyrun ufak bir facebook grubumuz var. Tempo 25-30 km/sa hız.

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
Katılabilirim kartaldayım

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
olur, grup ismini yazabilir misiniz? Cuma ve cumartesi akşamları katılabilirim. Hatta buradaki arkadaşlar da hep birlikte katılırız.
22:00-24:00 arası haftaiçi de çıkıyorum bir iki gün. Haftaiçi de çıkıyor musunuz?

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
@Fatih Ç.T.

Evet,ramazan dolayısıyla iftardan sonra çıkıyoruz net günler belirlemedik şuan için kafamıza göre.. Gruba imzamdaki adresten ulaşabilirsiniz,iyi geceler..

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
istek gonderdim. Teşekkürler.

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
@Eyyüp Sancar olur tabiki, selami beyin imzasında yer alan gruba dahil olun siz de.
Özelden cep tel atacağım. Birlikte geçeriz kartal'a

ogeday13

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Diğer
Bu akşam var mı tur? Yoksa sadece haftasonu mu?

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
benim bu sıralar hep iftar programları var, perşembe günü kısa bir tur yapacağım akşam iftar sonrası

Şevket Özer

Aktif Üye
Tepki
385
İsim
Şevket
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben kayışdagındayım iftardan sonra 10 gibi çıkıp 2-3 saat biniyorum ya başıbüyükten maltepeye ya da bostancı üzerindeen inip veledrom sıkılınca çıkıp tuzla kkartal kadiköy yapıyorum Tempo yu artırabilirsek bnde katılabilirim 30-35 ;)

hufucu

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
kaan
Bisiklet
Sedona
beni de yazın

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
selamlar,

O halde şöyle ilerleyelim. Cuma günü akşam belli noktalarda bir araya gelelim. İsterseniz de @Selami53 ün bahsettiği yüksek kadans yol grubuna katılırız.

Aşağıda katılacağını ileten kişilerin bana özelden cep telefonu numaralarını iletmelerini bekliyorum.
çağımızın en pratik iletişim aracı whatsup aracılıpı haberleşmek en kolayı.

Son durum;
@Tan Taştan - tandemir bey - telefon numarası mevcut - Sarıgazi
@Yavuz Onat – Üsküdar - Telefon numarası mevcut değil.
@ogeday13 - beylerbeyi - Telefon numarası mevcut değil.
@E.E - kartal - Telefon numarası mevcut değil.
@Eyyüp Sancar – Ümraniye - Telefon numarası mevcut değil.
@Koncin - yer belli değil - Telefonnumarası mevcut değil.
@kızıl_sakal - şevket bey - telefon numarası mevcut - kayışdağı
@hufucu - yer belli değil - Telefon numarası mevcut değil.

Yukarıdak lokasyonlara göre Ataşehir-ümraniye-kayışdağı-sarigazi orta noktalarda buluşabilir, ama buluştuktan sonra kartal mı yoksa üsküdar-beylerberi tarafına mı gidilecek? Bu bir soru işareti. Bu hafta Kartal tarafına doğru gidelim derim.

tahmini buluşma yerleri ve saatleri;
Bostancı köprüsü - 22:15 (Köprüüstünde, bostancı istikametinde minübülerin durdugu köprü çıkışında yer alan 2.cepte - (link))
Bostancı sahil - 22:30 ( balıkçıların kartal tarafında doğru az ilerisinde - (link)
Kartal sahil - 22:55 (Kartal İdo feribot iskelesine gelmeden 50 metre önce - (link)

Kartal'da buluştuktan sonra ne tarafa gideceğimize karar veririz. Şu rota olabilir. Veya Yüksek kadans grubuna katılıp onların rotası takip edilebilir.
(link) (araya bir başıbüyük tırmanışı sıkıştırdım, istenirse kaldırılabilir :) )

• Beğen
Tepkiler: E.E

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
@Fatih Ç.T. , 22:30 çkışlı Bostancı sahil,balıkçıların az ötesinde bulunan içeri girdiğimiz kısımda toplanılabilir.(PAB'ın duraklama noktalarından birisi)
Şahsen Kartal'da oturuyorum iftarımı yapıp o saate rahatlıkla yetişirim çevre ilçelerimden katılacak olursa da uygundur diye düşünüyorum.Kartal'a geldikten sonra Tuzlaya kadar bana uyar fakat sahur yapacak arkadaşlar yetişemeyebilir.Bundan dolayı Pendik marinayı daha uygun buluyorum..
Yarın akşam 21:45'te Kartal'dan çıkabilirim,buna göre etkinlikte açabiliriz.Fakat bu akşam malesef çalışıyor olacağım.