İdeal Forma Nasil Olmali?

Konu, 'Giyim' kısmında Ali ATAY tarafından paylaşıldı.

1. Ali ATAY

Ali ATAY Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar herkese merhaba,
    kendime bir kaç beden forma ve tayt aldım bedenleri L olmasına rağmen Üretici firma farkından sanırım omuz boylarında falan farklılıklar var. formayı giydiğim zaman üstümde nasıl durmalıdır? tayt gibi vücudu saracak mı yoksa günlük t-shirt lerimiz gibi biraz daha bol mu olucak bir bilene danışmak istedim, ona göre kendime seçip kalanları da ucuz yollu işine yarayanlara vericem

2. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Formanın omuz çizgisi yine gömlek ve t-shirtte olduğu gibi olmalı... Sarma konusuna gelincede ne tayt gibi tamamen sarmalı nede t-shirt gibi bol olmalı. Hafifçe saracak ama sizi sıkmayacak sekilde olması gerek.

Ali ATAY

Ali ATAY Kıdemli Üye

Seviye:
    ilgin için teşekkürler bu arada akraba olabilirmiyiz :)

İlginizi Çekebilir

IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
upload_2016-4-29_8-49-0.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2016-4-29_9-42-54.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...