İçmeler köprüsü - Kurtdoğmuş - Bıçkıdere - Gülpınar -İçmeler Köprüsü turu 31 Ekim ...

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@enver avcı

08:15-08:30 arasında her halukarda ben Pendik ido iskelesınde hazır olurum. Kadıkoy den tura başlayacak olan Orhan abi ve diger arkadaslarımızı da dusunursek onlarda tahmınen 08:30 gibi Pendik e varmış olurlar. Artık sizler kacta gelırsenız.

Gec gelenler beklettıklerı kişilere büyük bardak çayları ısmarlar dostum. ( Biliyoruz kı çaylar bizim için feda olsun ..:) Ama bu gecıkmenınde bir bedeli olsun yahu..:D). Sabahın serın saatlerınde usutmeyın bizleri :)..

Bisiklet ile gelmezde araba ıle Maltepe den Pendik e devam etme lüksünüz de var. Sonuc ıtıbarı ıle en gec sızde saat 09:00 gibi Pendik İdo iskelesi önunde olursunuz.

Enver ile birlikte araba ile gelecek arkadaslar kendısıne telefon ıle ulassınlar. Buradan cevap almada sorun olmasın.

Bu gece saatlerınızıde bır saat gerı almayı unutmayın. Bu uyarı özellikle Promil Berk içindir. Sızarsın kalırsın bir saatim var diye. Karalama yapmayalım sana..:D:D

Scudo

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@oceanist

Beş dakıkada gelıyorsan eger bir cagrı atarız sana sen ona gore zıplar gelırsın Tufan efendi..:).

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Tayfun Kara

tayfun saat en geç 8 de fsm köprüsünün gişelerinde olucam.gişelerden 100 metre geride etiler sapağına girer gibi köşede bekliycem.beyaz fiat ducato minibüs.dörtlülerimi yakıp bekliycem.kimse alınmasın en fazla 10 dakika bekleyebilirim.orada polis zaman zaman bekliyor ve izin vermiyor durmaya.eğer etiler sapağının yanında değilsem herkes numaramı alsın arasın beni.polis sıkıntı yaratırsa gişeleri geçer geçmez sağ tarafda bekliyor olacağım..yinede numaramı kaydedin.berk sende erken kalk kardeşim.geç kalma.baltalimanından çıkarsan daha rahat gelirsin yeni yoldan

• Beğen
Tepkiler: berk arat

berk arat

Üye
Tepki
66
aynen enver erken gelmeye çalışıcam. ama bu akşam yine yoğun programımız var. bakalım yarın umarı mgeç kalmam . kalırsamda bir şekilde katılırım tura. ama 8 de köprüde görüüşmek üzere

@enver avcı

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

Tufan Yuzseven

Forum Demirbaşı
Tepki
324
lan mı dedi biri:D

5 dk işte be adam, marinadan ido kapısıan gelmem 5 dk. heee bir de botla gelirsem 35 saniye falan:D

hadi gelin de 2 rekat muhabbetin belini çıtlatalım :)

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@berk arat

Berk uyanamam dıye endısen olmasın ben eenverden senın tel numaranı alır.. gece 24:00 dan sonra her saatbası caldırım ıstersen. uyumak gıbı bır luksunde olmaz. Full promıl gelırsın yıne.. Yada gelme.. Uyarayım temız hava carpmasın ..Fecı bas agrısı yapıyor :D..

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
orhan abi planda bir değişiklik olmadı dimi? yarın saat 7 de kadıköy beşiktaş iskelesinin ordan yola çıkıyoruz ..

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@uzaktr

Neyse çok şükür sonunda dedelikten abiliğe indik biraz daha sıkıştırırsam bütün sıfatlar ortadan kalkacak gibi. :)
Bülentçiğim sabah 8:15 te Pendik iskelesine gelince Ersoyla benim çaylarımızın siparişini ver çünkü seni orada bekliyor olacağız. Saat 7.:00 de Kadıköyden yola çıkarım 1 dakika bile beklemem. Ben hemen yatayım uykumu ancak alırım. Sabah 5.30 da kalkacağım. görüşmek üzere, hoşçakalın.

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@Orhan Kılıç

Yarın biri Orhan Dede yi yavaşlatsın yada durdursun. (Burada Metin e ihtiyacımız var.) Rampaları cıkamıyorum dıye şıkayet edıp bekletmeyın Orhan dedeyi ( bu kişi benim)..sogumasın. Hasta oluyor hemen. :D:D:D .. Yarın sabah gorusuruz Orhan Dede.... :in:

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
bülent bu rotada yollar nasıl.çok bozuk etaplar varmı.yarın scott ile gelmeyi düşünüyorum ama çok çakıllı bir yol falan ise kadroyu çizmeyeyim.yollar bozuksa spd pedalları giant'a takıp öyle gelicem.

Tufan Yuzseven

Forum Demirbaşı
Tepki
324
@enver avcı

bırak bu işleri enverim, çizilsin kadron bişey olmaz... seninlemi yaşayacak uleyyyn:)

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@oceanist

yiğit carbon'a göz koydu.oğluma saklamaya karar verdim.temiz bakmam gerek.artık benim için emanet gibi bişey :D :D renkleri ilgisini çektiğinden benim bisikletim diyor başkada bişey demiyor :p :p

Tufan Yuzseven

Forum Demirbaşı
Tepki
324
@enver avcı

zaman diyecek laf yok be adam, hatta derimki sen o bisiklete elini sürme daha...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@oceanist

bende öyle düşünüyorum.yarın da hava güzelken çıkıp artık fazla kullanmamayı düşünüyorum.giant'ı baştan yaratıp onunla emeklilik yaşarım artık :D tama gerçeği itiraf edeyim,en son çamur turumuzda spor ayakkabılarım içine kadar çamur oldu ve bisikleti temizlerken ayakkabılarımı temizlemeyi unuttum.öyle bi silmeyle geçecek gibide değil.bu sebeple yarın spd ayakkabılarımla gelicem.doğal olarak da spd pedal olan scott'ı alıcam.anlayacağın üşengeçlik :D :D

BU ARADA HERKES SAATLERİNİ ŞİMDİDEN GERİ ALSIN SABAH ŞİŞMEYELİM

Tufan Yuzseven

Forum Demirbaşı
Tepki
324
abiler benden size tavsiye, aynı yerde buluşacak olanlar kalktıklarında birbirlerini arayıp uyandırsın. yalana bağlanmayın turu. sonra benim gibi üzülürsünüz :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@berk arat

sabah kalkınca aramamı istermisin berk.gerçi senin benden önce kalkman gerek.ben saati 7'ye kurucam.bisikletimi falan araca yerleştirip 7:45 de köprüde olacağım.

berk arat

Üye
Tepki
66
sen yinede ara abi. ev çok kalabalık benim bu gece illa birisi uyandırır diye umuyorum . anlarsın sen :):) ben de 7 de evden çıkıcam anca 8 de köprüde olurum .

@enver avcı

• Beğen