İçimdeki Doğa Dağ Bisikleti.

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Samet Horasan tarafından paylaşıldı.

1. Samet Horasan

Samet Horasan Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Selamlar arkadaşlar.

Serdar Kılıçın bilgisi ve tecrübesiyle hazırlanan Ntv ekranlarında yayınlanan Doğada Tek Başına - İçimdeki Doğa programlarının dağ bisikletiyle gerçekleşen iki bölümünü sizinle paylaşmak istiyorum.

Doğada Tek Başına - Serdar KILIÇ - Dağ Bisikleti 03.04.2011
    (Bu bölüm gördüğüm kadarıyla forumda iki kez yayınlandı, diğerinin yanında izlemeyen arkadaşlar varsa yararlansınlar diye ekledim bunu.)
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=69KqVAgsbig

İçimdeki Doğa - Bölüm 13
    (İşte bunu forumda göremedim ve sizinle paylaşmak istedim)
    http://www.dailymotion.com/video/xhbyb3_ycimdeki-doya-bolum-13_shortfilms

İyi seyirler...:)

2. Fatih Toraman

Fatih Toraman YalağuzSeyyah

Adı:
    Fatih
    Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Bu adam Bear grylls'in Türk versiyonu :) yada Bear grylls bu adamın ingiliz versiyonu :) Ayrıca paylaşım için çok teşekkür ederim.Çok bilgilendirici...

Samet Horasan

Samet Horasan Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    İkiside benim için birer fenomen. Macerayı seviyorlar, doğayı seviyorlar ve daha niceleri..:)

4. Koray06

Koray06 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok iyi ya. Serdar Kılçın 'ı dağ evi yaparken izlemiştim en son Dağ Bisikleti kullanacağını aklımdan geçirmemiştim muhtemeşem bir program olmuş :) Teşekkürler paylaşım için.

İlginizi Çekebilir

1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
20160805_132318.jpg
Hazirandı..Hepimizin gelmesini dört gözle bekledeğimiz o harika doğanın bize sunduğu bisiklet koşulları uygun hale gelmişti.Hoş kendi adıma mevsim yada iklim nasıl olursa olsun aynakol kadanssız...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...