İç lastikte marka seçimi

Konu, 'Tekerlekler' kısmında metemt tarafından paylaşıldı.

1. metemt

metemt Aktif Üye

Seviye:
    Selamlar, bulunduğum bölgede bisikletime uygun iç lastik temin edemiyorum ve bende internet üzerinden 2-3 çift iç lastik almaya karar verdim.
    Çok fazla bilgim olmasa da iç lastiklerin en az dış lastik kadar önemli olduklarını düşünüyorum ve internette 4-5 farklı marka iç lastikler hemen hemen yakın fiyatlarda satılıyorlar. MTB bisikletime uygun, sağlam ve güvenilir bir iç lastik markası olarak önerebileceğiniz markaları söylermisiniz?

NOT= İnternette yaygın olarak bulunan çok merak ettiğim bir marka var iç lastikte CST marka sizce nasıldır?

2. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Adı:
    BAHADIR ULUSOY
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ben cst kullanıyorum cok memnunum.

3. esatsercan

esatsercan Aktif Üye

Seviye:
    kesinlikle contınental serisi olabilir yada baha arkadasında dedıgı gıbı cst...

metemt

metemt Aktif Üye

Seviye:
    Yarın sabah alım yapacam, umarım daha fazla görüşler gelir markalar hakkında çünkü bol bol yedekli iç lastik alıp ta kalitesiz bir şey almış olmak istemem.

İlginizi Çekebilir

IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...
upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...