I. Tulumba Seferi. / Kızılören_Ağrıs.

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Gezimiz çok güzeldi, hava ise harikaydı. Geziye katılan katılmayan herkese teşekkürler. Tulumbalar, yumurtalar zeytinler peynirler çaylar küçük şeylerden çıkan büyük espriler, muhabbetler hepsi harikaydı. Emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkürler. Fotoğraf çekme meziyeti gösteren arkadaşlara, bu yazıyı yayınlayan Fatih abimize ayrıca teşekkürü borç bilirim.:)

@dede

Evet Dedemizin dediği gibi Mesut abimizi her gezimizde konu ediyoruz. Böyle bir ekibin oluşumunda hatta benim bisikleti bu kadar önemmesemde büyük etkisi olmuştur. İşaAllah tez zamanda görüşür beraber pedallarız.

Scudo

Fatih Sert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.891
@abdulhamit

Sevgili kardeşim. İnan mesajı Konya' ya dönünce gördüm. Petrole geldiğimizde, sizi konuştuk kahvaltıya başlamadan. Vakit epey olunca da, döndüğünüzü düşündük zaten. Sağlık olsun. Haftaya çorbalısını yaparız inş.
Bu rampalar bağımlılık yapıyor Yâ Hu. Zaten İsmail' in de Belenbaşı ile yarım kalmış bir hesabı var.... Değil mi kelebek. :D

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Güzel bir etkinlik, karlı fotoğraflar, leziz tulumbalar...
Paylaşım için teşekkürler ve de afiyet şeker olsun.

ahtt

Daimi Üye
Tepki
639
@sgtalper

:cool: Hasan abi sana ve Ogün abime özel beraber doğrultma işlemi yapacağız inş..:in: Beyşehirde de daha önce bir doğrultma işlemi yapmıştık. Kızılöreni de buna dahil edersek siz kalmış oluyorsunuz...:D En kısa sürede görüşmek üzere inş... :vroam:

@sadık1964

Sadık abi ben de anlayamadım...:7: ancak Fatih abim aşağıda doğru söyler.:in: :in:

@Fatih Sert

Ayrıca ben de herkes gibi belirtmek isterim, Mesut abimiz en kısa sürede aramıza döner inş.. Her gezide düşünüyoruz...
Selamlar...
Herkesin Mevlid Kandili mübarek olsun...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Tabii bizim (ahmtb ve gevele) cinsten olanlara hürmet beni duygulandırdı,
http://img135.imageshack.us/img135/4809/img0252wp.jpg
(Bu arkadaş hangi mahalleden acaba?)Sakyatan :)

(link)

gevele

Aktif Üye
Tepki
356
@Mustafa Kırıcı

Ahmet (ahmtb), senin mahalledenmiş arkadaş söylesene yaw,