Satıldı Hutchinson 700X23 Fusion Special Long Distance yol lastiği

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Lastikler 3 aylıktır .Ağırlıkları 225 gramdır.made in France .Daha hafif lastiklere geçtiğim için değiştirdim.Ömürlerinin %75 i durmaktadır.Beğenilmediği taktirde aynen iade alınır.Gözle görülecek tek kusurları jant yüzeyine giren kısımdaki kumaş kalkmalarıdır ki lastiklere hiçbir zararı yoktur.Dediğim gibi beğenilmediği taktirde aynen iade alınır.Çifti için düşündüğüm fiyat ptt kargo dahil 75 liradır.lastikler geçen hafta bisikletten sökülmüş bakımı yapılmış bekletilmektedir.İletişim özel mesaj.

Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    satılmıştır

İlginizi Çekebilir

20170411_091255.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
upload_2016-10-4_11-2-6.png
Yıllardır antrenmanlarımı sabah yaparım (ya da sabah başlarım ama bazıları öğleni bulur). Neredeyse tamamında, yola kahvaltı yapmadan çıkarım (bu benim tercihim; kimseye bu iyi veya kötü demedim,...
upload_2017-2-6_15-35-17.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.