hussar vs sd-751(hangisini almalıyım)

Tepki
1
geçen günler aslı bisiklete gittim hussar ve sd-751 inceledim ikisininde fiyatları neredeyse aynı benim bütçemede uygun bisiklet parçaları ve kadro hakkında fazla bir bilgim olmadığı için sizlere sormak istedim hangisinin kadro daha iyi ve daha iyi parçalara sahip sizce hangisini almalıyım??

CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TŞK

(link)

Scudo

zuluflu

Üye
Tepki
3
Ben hussar derim çünkü amoeba özellikle kadro gidon sele borusu vs.
gibi parçalarda gayet hafif parçalar üretiyor . Ayrıca alacağın kadronun hem disk hem de v-fren uyumlu olmasına dikkat et bence ..
kolay gelsin

trial_tuna

Daimi Üye
Tepki
160
ben sd-751 almanı öneririm ama yinede karar senin ben şu an kullanıyorum hussar 4 ay da karıldı ikiye bölündü kadro 751 7 ay oldu daha bi şey yok ama ömrü az kaldı onunda ama yinede 751 derim

trial_tuna

Daimi Üye
Tepki
160
@onurdebreli

biskletin üzerindeki parçalar çok ii ona bi lafım yok ancak benim görüşüm bu çünkü sedona bana daha fazla sayandı tabi eninde sonunda hepsi kırılcak ama sedona biraz daha uzun sürdü hala duruyor ama bugün kadroda çatlak gördüm :D

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Amoeba Hussar derim ben.Parçaları daha derli toplu :cool:

Tepki
1
biraz kafam karıştı kadro olarak sd 751 ama bisikletteki parça kalitesi bakımın dan hussarı öneriyorsunuz doğrumu anladım acaba

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
@trial_tuna

ordan oraya zıplamaya dayanır mı kadro:)?

Bence hussar al giriş seviyesinin mercedesi:)Çok rahat bi bisiklet pişman olmazsın.

trial_tuna

Daimi Üye
Tepki
160
@yighitjan

tabi dayanmaz sonuçta bu kaçıncı kadrom ama şimdiye kadar en iyi 751 dayandı oda dün kırıldı arka bacaktan:D neyse bende size soruyum 300 ytl ye kadar tüm hareketlere uygun bisklet önerileriniz varsa söylerseniz sevnirim yeni bi kadro almam lazım