HUSSAR hakkında...

pikare

Üye
Tepki
16
Arkadaşlar bayramdan hemen sonra Hussar almayı düşünüyorum. (link) deki iletişim kısmından sapanca da bir bisikletçi adı aldım. Sipariş edeceğim ama gelip İstanbul'dan almam daha mı sağlıklı olur? Eğer İstanbul'dan alırsam Sakarya'ya nasıl getireceğim. Son olarak'da Hussarın piyasadaki fiyatını YTl olarak bilen var mı???...

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
O bahsettiğiniz yer yetkili satıcı olduğu için oradan alsanızda herhangi bir problem ile karşılacağınızı sanmıyorum. İstanbul'dan aldığınız taktirde ise Haydarpaşa'dan trenle sapancaya gidebileceğiniz gibi herhangi bir otobüsün bağajına rahatlıkla koyabilirsiniz diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: happy_feet

pikare

Üye
Tepki
16
HUssar ıın da çeşitleri var mı.Kadro vites sistemi vs.. farkları var mı hussar lar arasında ??? ...

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
xc-ve dj kadro seçeneği var.dj kadro street tarz bisiklet kullanlar içindir.fiyatı xc tarzının 1.5 katıdır.birde xc tarzı kullanım için olan kadro vardır.bunlardada acera donanımlı 425$ deora setli olan 650$ dır. ama artık türkiyede sanırsam sadece acera kompenetli var. benin ve sonar abi gibi sitede çok fazla üye amoeba hussar kullanmaktadır ve memnundur:D. ve bence bisikleti elden alın. çünkü kargoda bir sorun olmaz ama olada bilir. yardımcı olabildiysem sevinirim.

nazo

Aktif Üye
Tepki
16
bence sapanca yakın orda varsa ordan al derim ama istanbuldan alıcaksan kargoyla gelir bi sorun yaşamassın bu arada hussar kullanıyorum gayet memnunum hiç 1 sorun yaşamadım eğer 2.el almayı düşünürseniz kullanmaya fırsat bulamadığım hussar bisikletimi satabilirim.

• Beğen
Tepkiler: pikare

Lavinya__

Üye
Tepki
5
Merhaba ben de Hussar kullanıyorum.Gayet memnunum.Her hangi bi problem yaşamadım.Ankaradan aldım kargo ile geldi bi sorun olmadı. 3 ay filan oldu 573 ytl idi.Farklı kartlara farklı fiyatlar ve ödeme şekilleri vardı. Artık tercih senin...

• Beğen
Tepkiler: pikare

pikare

Üye
Tepki
16
herkese cevapları için çok tşekkür ederim. Kargodan tek parça olarak mı geliyor yoksa tekerler, kadro vs.. ayrı ayrı mı ???...

hypromellose

Aktif Üye
Tepki
431
Tek parça olarak kargoya verileceği zannetmiyorum.
iki tekerlek, sele borusu ve gidon sökülmüş olarak yollanıyor diye biliyorum.
Tekerlekler ve sele borusu quick release olayına sahipler. yani söküp takmak için anahtar vs gerekmez. ama gidonu takman için allen anahtara ihtiyacın olacaktır!
Gözün korkmasın 5dk. bile sürmez bisikletini toplaman...

• Beğen
Tepkiler: happy_feet

pikare

Üye
Tepki
16
Gözüm korktu çünkü daha önce hiç bisiklet parçaları ile uğraşmadım.Bİ de sapancadaki bayi de istanbuldan getirtecek bisikleti kendisi monte edicek herhalde.Ya düzgün monte edemzse diye korkuyorum.Sırf bu yüzden istanbul'a gidebilirim...

nazo

Aktif Üye
Tepki
16
olur mu öyle şey düzgün monte edemezse adam bisikletçiyse hiç bi sorun olmaz o parçaları kendin bile toparlayabilirsin.

pikare

Üye
Tepki
16
@nazo

Tavsiyen için teşekkür ederim ama ben rotayı çizdim galiba. Burdan tren ile haydarpaşa ya oradan da kızıltoprak taki kaçkar bisiklet bayisine.Gitmeden önce telefonla arayıp sorcam tabi ellerinde hussar mvar mı diye.Acaba sitedeki dükkanlar kısmına yazsam cvp gelir mi ki ???...

muhittin06

Üye
Tepki
2
delta bisiklet Corratec markasının acera ve alivio lu modellerini getiriyormuş yıl sonu diye duydum.Fiyatlar çok cazipmiş