Hussar çalındı

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Beyler konunun street ile alakası olmadığını biliyorum ama çalıntı kısmına insanlar işleri düşmedikçe pek bakmayacağını düşündüğüm için ve tanıdığım insanlar burada takıldığı için buraya da atmayı uygun gördüm, sakıncası yoksa kalsın.

Bugün aşağı inip bisikletimin bodrumda olmadığını gördüm, paslı 2-3 bisiklet orada duruyordu ama benim bisiklet yok, kapalı yerdeki bisiklet nasıl kaybolabileceğini anlamamakla beraber çalındığını düşünüyorum.

Kadro: Amoeba Hussar
Gidon-boğaz: Truvativ Hussefelt
Pedal: Odessey Triple Trap (Bol tırtıklı enteresan bir pedal)
Lastik: Ön Maxxis Larsen Mimo, Arka CST Slick

Olur da görürseniz falan haberim olsun, belki bir şeyler yapılabilir..

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun. Buraya konuyu açarak en dogru olanı yaptın bir an önce bulunması için buradaki yardımsever insanlar el biriliği vericeklerdir bundan eminim. :eek:.. Bisikleti binbir güçlükle alıyoruz olucak iş değil!:(

• Beğen
Tepkiler: Sahinoz

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Sahin, konuyu uygun yere tasidim. 1 ay boyunca Street bölümünde yönlendirme kalacak sekilde de ayarladim.

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
geçmiş olsun şahin abi... benim emektar hussar gitti he... bence and. yakasındaki arkadaşlar gözlerini açık tutsunlar... çünkü o taraflardadır benim fikrim.. En yakın zmanda bulunur inşallah...

• Beğen

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Sürekli bisikletin parçaları değiştiğim için son halinin resmi yok elimde.

Maşa olarak gri renkli CST dandik bir maşa takmıştım, Hussar'ın standart halinden göze çarpan en büyük farklılık bu. Diğerleri de gidon-boyun ve pedallar.

yunus koç

Daimi Üye
Tepki
88
çevre olarak sanırım bostancı çevresi ben küçükyalıdayım ama o taraflara çok takılırım gözüme çarparsa mutlaka ulaşmaya çalışırım.sanırım bisiklet avatarınızdaki bisiklet eğer resmin daha büyüğü varsa bulmak kolaylaşır.geçmiş olsun.

• Beğen

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Avatardaki hali çok daha değişik, önceki halinde hem maşa DJ Pro idi, komponentler XT, jantlar Sunrims Double Track, frenler Hayes Stroker.

Allahtan o haliyle gitmedi, bir X11 toplayıp üst seviye parçaları üstüne taktım ve evde duruyordu, aşağdaki Hussar gitti.

Mekan olarak Bostancı Lunapark ile Küçükyalı arası bir yer. Bu arada Cuma günü çalınmış, başka bir arkadaşın bisikleti daha gitmiş, paslı ve 50ytl etmez şekilde olanları bırakmışlar sadece..

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Geçmiş olsun Şahin umarım kısa zamanda bulunur... Bende daha dikkatli olucam olurda görürsem güzellikle alırım altından ;)

• Beğen

swat

Aktif Üye
Tepki
31
Bulunur inşallah yaa :( Bu hırsızlara ne yapmak lazım bidaha yapmamaları için..Bu hırsızlık konuları canımı çok sıkıyo ama yardımcı olabilmek adına,bakmadan geçemiyorum.. Geçmiş olsun :(

Furkan DURU

Forum Bağımlısı
Tepki
181
geçmiş olsun kardeşim inş. en kısa zamanda bulunur

KoxS

Aktif Üye
Tepki
53
Çok geçmiş olsun inşallah bulursun.
Bundan 8 sene önce binbir zorlukla topladığım Haro ve GT kırması olan Bmx im çalındığında bisiklet işini bırakmıştım.