Hurda maşa - tel sorunu

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında furkan.zaman tarafından paylaşıldı.

1. furkan.zaman

furkan.zaman Hipokrat yeminli bisikletli

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Herkese merhaba , kendime akort tezgahi yapmak istiyorum , bunun icin hurda bir maşa lazım ilk etapta sonra onu modifiye edeceğim , istanbul fatihteyim nereden bulurum acaba böyle bisey ?

Birde tourney bu tellerden hangi tipi kullaniyor acaba bilen var mı , bu kadar farkli tipte tel başı oldugunu bilmiyordum . [​IMG]

2. gok

gok Bisikletkolik

Seviye:
    furkan.zaman

furkan.zaman Hipokrat yeminli bisikletli

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    @gok tesekkur ederim paylastiginiz baslik icin , bulundugum yerde son senem ve buradan tasinirken boyle buyuk seyleri goturemeyecegim , benimki beni bir sene idare edebilecek amator olarak kullanacagim bir akort sehpasi olacak , bir nevi hobi icin yani , bu kadar profesyonel calismaya vaktim de yok diyebilirim . bana gerekli olan sey hurda ,kullanilmayan bir maşa su an , bulabilirsem demirciye goturup bir iki kaynak yaptiricam sadece. Evde de pas cozuculerle iyice parlattiktan sonra tamamdir .

Bugun mahalle arasinda bir bisikletciye gittim bazen oluyor hurdaya veriyorum dedi , bakalim baska bir bisikletcide bulurum belki

4. Uğur Can S.

Uğur Can S. 13. Gezegen

Adı:
    Uğur Can Saraçoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hurda maşa için mahalle bisikletçilerine uğrayın :) Vites teli içinse son sıradaki 'D' kodu verdiğiniz tel başına sahip tel işinizi görecek olan.

furkan.zaman bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-1-7_22-27-39.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...
3.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...