Hudutta Bir Tur

aliöğretmen

Aktif Üye
Tepki
201
Bu fotoğraflar Suriye sınırına 5 km mesafede olan Gültepe Köyü'nde(İdil Şırnak) ilkbaharda çekildi. Bu fotoğrafları bisikletforumu tanımadan önce çekmiştim. O zaman bu fotoğrafları günün birinde bisikletforum'da paylaşma gibi bir nyetimiz yoktu.
Mesai arkadaşım Arifle her zaman koştuğumuz yol olan köyden suriye sınırına doğru giden yolu bir gün bisikletle gidelim dedik. Öğrencilerimizden ödünç aldığımız bisikletler ile bu kısa turu gerçekleştirdik. Şimdi baktım da; Bu da şehir içinde kısabir tur sayılabilir gibi geldi bana...

Paylaşalım artık...

Köy çıkışından bizim köy
(link)

Sağda görülen ufak yapılar tek sınıflı okulumuz ve lojmanımız
(link)

Köy çıkışında bize öğrencimiz Ercan da katıldı.
(link)

Bu fotoğraf içinde benim olduğum tek fotoğraf. Çekilmekten çok çekmeyi severim.
(link)

(link)

Ufukta sol tarafta bir petrol kuyusu, sağda ise bir nöbet kulesi
(link)

Yukarıdaki fotoğrafta ufukta görülen sınıra yakın bir noktada petrol kuyularımızdan biri. Aynı zamanda turun bitiş noktası
(link)

Aynı yolda farklı günden bir fotoğraf
(link)

Dönüş Yolunda Arif Hoca ve Ercan
(link)

(link)

Yoldan ayrıntılar

(link)

(link)

http://img560.imageshack.us/i/dscf3276.jpg/

Scudo

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
hocam süper olmuş gerçekten elinize sağlık oralarda görev yapmak ne kadar zordur tahmin edebiliyorum bu zorlukların içinde spor yapmakda bi o kadar güzeldir ayaklarınıza sağlık.

• Beğen
Tepkiler: aliöğretmen

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
VAy vay işte bisikelt aşkı ve bisiklet forum farkı.Gerçekten oralardan bunları görmek güzel bir duygu.Tabi şırnak gibi uzak bir yerde de bisikelt sevgisi olması çok güzel.Resimlerde çok güzel.Anlatım ve yorumlarınız için .Çok teşekkürler..

Doğu Biçer

Daimi Üye
Tepki
177
O Bölgenin Bu Türden Resimlerini Hiç Görmemişdim Gerçekten Çok Güzel Görünüyor Bu Resimleri Bizlerle Paylaştığınız İçin Çok Teşekkür Ederim..

• Beğen

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
O cennet topraklar da ne haklı bir gurur ile gorev yapıyorsun. Kıskanılacak bir şey bu ... Ve tadını cıkar oraların bır daha belkı de hiç gerı donmezsın yeni bir atamadan sonra..

• Beğen

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
çok güzel manzarası var,keşke bende orda olsaydım.geziniz muhteşem,tekrarını bekleriz...

• Beğen

Ahmet durak bbg

Aktif Üye
Tepki
102
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
hocam cok güzel fotolar bu forumda ilk defa böyle fotolar gördüm. istanbulda bir ögretmen olarak basarılar diliyorum hocam sana. oralarda bisiklet sürmek muhtesem bir sey olsa gerek.

• Beğen

aliöğretmen

Aktif Üye
Tepki
201
hocam süper olmuş gerçekten elinize sağlık oralarda görev yapmak ne kadar zordur tahmin edebiliyorum bu zorlukların içinde spor yapmakda bi o kadar güzeldir ayaklarınıza sağlık.

Zor ama güzel... Teşekkür ederim.

Ay vay işte bisikelt aşkı ve bisiklet forum farkı.Gerçekten oralardan bunları görmek güzel bir duygu.Tabi şırnak gibi uzak bir yerde de bisikelt sevgisi olması çok güzel.Resimlerde çok güzel.Anlatım ve yorumlarınız için .Çokk teiekkürler..

Ben de teşekkür ederim.

--------------------------------------------------------------------------------
O Bölgenin Bu Türden Resimlerini Hiç Görmemişdim Gerçekten Çok Güzel Görünüyor Bu Resimleri Bizlerle Paylaştığınız İçin Çok Teşekkür Ederim..

Ben de teşekkür ederim. Buralarda daha neler var! Ancak biz hep televizyonlardaki 19:00 ana haber bültelenlerindeki haberlerle tandık buraları çünkü.

O cennet topraklar da ne haklı bir gurur ile gorev yapıyorsun. Kıskanılacak bir şey bu ... Ve tadını cıkar oraların bır daha belkı de hiç gerı donmezsın yeni bir atamadan sonra..

Haklısınız.Elimizden geldiği kadar tadını çıkarmaya çalışıyoruz.

--------------------------------------------------------------------------------
çok güzel manzarası var,keşke bende orda olsaydım.geziniz muhteşem,tekrarını bekleriz...

İnşallah.

hocam cok güzel fotolar bu forumda ilk defa böyle fotolar gördüm. istanbulda bir ögretmen olarak basarılar diliyorum hocam sana. oralarda bisiklet sürmek muhtesem bir sey olsa gerek.

Teşekkür ederim. Gerçekten de öyle...

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok keyifli fotoğraflar ve güzel bir tur, paylaşımınız için teşekkürler.
Elinize emeğinize sağlık.

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
sevgili meslektaşım doğunun şartlarını bilen biri olarak turunuzu çok çok beğendim, bahar her yerde güzel ve bisiklet tutkusu yer mekanda mevcut...

• Beğen

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
çok güzel olmuş tebriler.

• Beğen

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Fotoğrafların pek çoğu açılmasada, kalanlar yeter... Güzel bir gezinin anıları... Teşekkür ederim bizlerle paylaştığınız için. :in:

• Beğen

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
@aliöğretmen

şanlıurfa'da askeröğretmenlik yaptım ve bir çok arkadaşım var hakkari, şırnak, van hemen her yerde :)