İptal Edildi Hp pavilion dv6000 laptop ile takas (mtb arıyorum)

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında AHMET DERİCİ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. AHMET DERİCİ

AHMET DERİCİ Yeni Üye

HP DV6000 LAPTOP SIFIR KADAR TEMİZDİR, ÇİZİK DAHİ YOKTUR, GEÇEN YIL ALDIM AMA SADECE BİRKAÇ AY KULLANABİLDİM..

256MB HARİCİ GF7200 EKRAN KARTI + 1GB SAMSUNG DDR2 BELLEK ,
    AMD TURION 64 X2ÇİFT ÇEKİRDEK İŞLEMCİ- 15.4 WIDE SCREEN , UZAKTAN KUMANDA , PARLAK PIANO SIYAH GÖVDE, METALİK İÇ YÜZEY
    2X1.6 GHZ İŞLEMCİSİ PROGRAMI İLE 2 X 2.1GHZ HIZA ULAŞIYOR VE TAM STABİL ÇALIŞIYOR, BU HIZDA MASAÜSTÜ BİLGİSAYARI ARATMAYAN BİR PERFORMANS SERGİLİYOR.

EXTRA OLARAK YANINDA SIFIR KUTUSUNDA EPSON DX-4400 PRINTER+FOTOKOPI+SCANNER VE ORJINAL HP ÇANTASIYLA BİRLİKTE EKSİKSİZ VERİLECEKTİR.

LAPTOPTA WINDOWS XP LİSANS SERTİFİKASI VE YÜKLEME CD LERİ MEVCUT VE ŞUAN VİSTA ULTİMATE YÜKLÜ.

FAZLA KULLANAMADIĞIM İÇİN SATIYORUM.

1 YIL ÖNCE 1800YTL YE ALDIM TAKAS FİYATIM 950YTL

BU FİYAT AYARINDA SIFIR YADA TEMİZ 1-2 AYLIK (SCOTT-TREK-GIANT-SPECIALIZED-CANNONDALE-CUBE VB. AYARDA MTB İLE TAKAS ETMEK İSTİYORUM)

İRTİBAT : 0535 895 67 66 (derici2800@hotmail.com)

AHMET DERİCİ

AHMET DERİCİ Yeni Üye

Sıfır kadar temizdir, Üzerinde yada herhangi bir yerinde çizik dahi yoktur, sadece birkaç ay kullanabildim..

256mb harici gf7200 ekran kartı + 1gb samsung ddr2 bellek ,
    AMD turıon 64 x2çift çekirdek işlemci - 15.4 wıde screen parlak pıano sıyah gövde, metalik iç yüzey , uzaktan kumandalıdır.

Yanında extra olarak sıfır kutusunda epson dx-4400 prınter+fotokopı+scanner ve orjınal hp çantasıyla birlikte eksiksiz verilecektir.

Windows xp lisans sertifikalıdır ve şuan Vista ultimate Türkçe full yüklüdür.

Scott - Trek - Giant - Cannondale - Specialized vb ayarında MTB ile takas etmek istiyorum. Tercihen yeni (Birkaç aylık olabilir)

Takas fiyatı : 950 ytl

irtibat telefonu : 0535 895 67 66 (Ulaşamazsanız lütfen mesaj gönderiniz)

İlginizi Çekebilir

andy-schleck-tour-de-france-2011.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-10-20_14-13-9.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
0001.jpg
İstanbul Avrupa yakasında yol bisikletinizle antrenman yapıyorsanız alternatifiniz maalesef çok fazla değil. Şehrin kalabalık yapısı,araç popülasyonu,trafikte bisikletliye duyulmayan saygı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.