Hoş Geldin 2010 Ve Scott Cross Comp

Scudo

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
Yeni bisikletin hayırlı olsun abi.evinde heralde bisikletlerine ayırdıgın bi oda var.bu kacıncı abi. senin bitane 4ceker vardı.ben canavar diyodum ona.ona ne oldu abi.tur süper olmuş bu arada,teşekkürler

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Mutlusunuz, mutluyuz, mutlular.
Yeni yol canavarınız ile hoş bir zamanda amansız doğaya kuçak açmışsınız. Paylaşım için teşekkür ediyorum.
Yeni bisikletiniz ile kazasız belasız bol keyifli sürüşler dilerim
sevgiler

RECEP İŞLEK

Forum Bağımlısı
Tepki
996
merhaba.güzel tur olmuş.ayaklarınıza sağlık.ama ekip halındekı turlar çok daha zevkli geçmiyormu sizcede? paylaşım için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: haluk akalın

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
selamlar sevgili Uğur abicim,
yılbaşı tatili nedeniyle pek nete giremedim 3 gündür turunu yeni görüyorum, bu kez yalnızlığın keyfini çıkartmışsın yeni yılda yeni bisikletinle, yine çok güzel bir tur olmuş, ayaklarına sağlık....

Tepki
169
uğur abi hayırlı olsun diyorum 3 ledin yine bisikletleri ama hiç bahsetmedin bizden habersiz birde gezi çıkarsın ha hadi bakalım ayaklarına sağlık

• Beğen
Tepkiler: Uğur Vural

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@AHMET KARAASLAN

Teşekkürler canım colourmen6 Ahmetim nayapayım o kadar güçlüsünüzki bende size karşı Ahmet KIZILKAYA abimin desteği ile aldım scott cross compu

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@emre güven

KUSURA BAKMA EMRECİM BU CEVAP BİRAZ GEÇ OLDU AMA İŞTE CEVAPLAR İLK ÖNCE TEŞEKKÜRLER 2010 YAZINDA İNŞALLAH UZUN YOL GEZİLERİM ARTACAK VE SCOTT CROSS COMP GEREKLİ OLDU ANLAYACAĞIN AYRICA BİSİKLETLER GARAJDA YENGEN BİSİKLETİ ODAYA ALINCA ÇOK KIZIYOR UTANMASAN ONLARLA YATACAKSIN DİYOR :D BU URADA CANAVAR BİRAZ DİNLENİYOR BAHARA YİNE SAHNELERDE NEYSE KENDİNE İYİ DAVRAN BOMXL PEDALLI GÜNLER

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
HAYIRLI OLSUN

Her gezinizde ayrı bir macera var.Birgun eskı colourmanlerden kalan kuru kafatası:D Şimdide huzurun bisiklette olduğunu anlayıp spdler ıcın ayakkabısını hibe eden bir alkolik :D:D Hikayeleriniz gezilerinize ayrı bir tat veriyor.Scott unuzda çok seksi duruyor;) all_right Bol Pedallar Dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Uğur Vural

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@sonEr´´

Çok teşekkürler soner bey sizin bu övgü dolu sözlerinizle bende o alkolik gibi iş yerinden ayakkabılarımı fırlatıp spd leri takıp bi dolaşasım geldi :D

• Beğen
Tepkiler: kizak ve sonEr´´