Hoptown 5 Alıp Bu Hale Getirmek ( Sportif Görüntü İçerir :D )

Konu, 'Katlanır Bisikletler' kısmında Lütfü Ekşioğlu tarafından paylaşıldı.

1. Lütfü Ekşioğlu

Lütfü Ekşioğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar artık büyük bir ihtimal son kararım olan Hoptown 5 ile ilgili internette dolaşırken şu resimlere denk geldim.Hoşunuza gideceğini düşünüyorum :D
    Bu hepinizin bildiği hali :D
    Ve buda canavar hali :D
    Bu biraz daha abartmış :D

İlk resimlerdeki bisiklette adam jant , lastik değişimi yapmış, Btwin yazan yeri boyamış , çamurluk vs, gitmiş.Teleskopik gidon , sele tutucularının rengini siyah yapmış ve müthiş olmuş:D

İkinci resimdeki abi ayrı bir dünya yaratmş.Yol bisikleti gidonu, spd pedal , arkaya kontra fren ama katlanırken değişik bişe olmuş ama eğilerek sürülmesi sıkıntılı.

Bunlar çok kafamı çeliyor.Lastik , jant harici olaylar çok pahalı değil . Hoptown5 i canavara döndüme isteği ateşlendi içimde :D

İlginizi Çekebilir

IMG_20160827_121749.jpg
2012 yılında 125 kilodan 2016 yılı 95 kiloya indim şu an 99 kiloyum. yillar icinde şehir içi 250 gün 25 km. Ortalama ile kilo veremedim en son okuduğum bir yazı ağza fermuar 2016 yılında uyguladım...
upload_2016-4-22_9-48-45.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...
upload_2016-4-22_9-47-13.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...