Hobi olarak minik helikopter aldım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Cüneyt Y. tarafından paylaşıldı.

1. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    çok zevkli ilk başlarda kaza yapıyorsunuz ama sonradan alışınca bırakamıyorsunuz ben C*rr*four dan aldım 49,90 kullanması çoookk zevkli kumandadan şarj olabiliyor ve bilgisayardanda oluyor

2. tunahan beyhan

tunahan beyhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ben onlardan Yaklaşık 5-6 tane parçaladım :D Bi tanede büyük vardı onuda parçaladm pahalı bi hobi :D

Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    bende sürekli koridorda kaza yapıyorum :) ilk tam jarj olduğunda indirip kaldırma çalışmalarına müsait olmuyor ama şarj azaldığında helikopter cin gibi olmuyor sakin sakin indirebiliyoruz :)

4. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    evet bende de var. İlk birkaç gün düzgün uçurucam diye canım çıkmıştı :) Evdeki koltukların deri kenarlarını çizik çizik yapmış kanat düşerken çarpınca hiç farkında değilim. Canım koltuklarda mahvoldu sayesinde :) Ama çok zevkli. Düzgün uçurmaya başladıktan sonra müthiş keyf veriyor. Yalnız küçük olduğu için kapı açılsa rüzgarında savruluyor :D Yani dışarda filan uçacak cinsten bişey değil. Sonrasında birgün motorundan değişik sesler çıkarak havadayken inmeye başladı. O günden sonra çalışıyor motoru ama o ses çıkıyor havalanamıyor :( O gün bugün koydum kitaplığa yatıyor :( Nedenini bilen varsa açıklarsa çok sevinirim bu arada.
    Uçağın hayırlı olsun.

Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    aaa aaa aynı sorun bendede oldu motoru ısınıyor benimkinin ama artık kanadını parçaladım :D çok geç :D

İlginizi Çekebilir

GR_VillaOliveGrove_074-630x420.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
sporcu içeceği.jpg
Bir çoğumuz hafta içi kısa, hafta sonu 100+ km yol yapıyoruz. Bisiklet ile ilgili her şeye dikkat ediyoruz ama kendimiz hariç. İşte uzun yol alıp laktak seviyesini (hamlama) yüksek tutmak ve...
1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...