Hissettiğiniz yaşta mısınız?

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
RealAge'iniz, bedeninizi ne kadar iyi kullanabildiğinizle ilgili biyolojik yaşınızdır.
Hissettiğiniz yaşta mısınız? Tamamı patentli RealAge testlerinden birini bugün
tamamlamalısınız!

Siz soruları cevapladıkça RealAge'iniz azalacak... ya da artacak! Testi
bitirdiğiniz zaman, uzman doktorlarımız tarafından hazırlanmış size özel bir
RealAge planıyla karşılaşacaksınız!

Ben 51 ken 54 çıktım :(

Sizlerede bu testi yapmanız tavsiye ederim. Sorulara sabırla cevaplayın.. Buyrun link aşağıda..

(link)

Scudo

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
güzel önerileri var ya bunun, çok işe yarayabilir. bunu paylaştığın için teşekkürler...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
ben 20 yaşındayım ama realAge'im 16 çıktı:eek: :eek:

demekki sigara içmemek,alkol kullanmamak,toplu taşıma araçları yerine hergün bisiklet kullanmak haftada 1 gün uzun mesafeli bisiklet turu 6-7 saatlik uyku her sabah kahvaltı insanı baya genç yapıyomuş:D

ama bir sıkıntı var oda boy kilo endeksimin yüksek çıkmış olması 180cm 80 kgyim biraz kilo vermem şart...:eek: zaten çalışmalarada başlamıştım:)

bizimle paylaştığınız için teşekkürler Derya bey...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Derya AKYILDIZ

Derya Bey merhaba

İnanın sizin şu bulduğunuz konulara hayranım. Testi bende yaptım. Moralim dahada düzeldi benim yaşım 51. Burda ki test sonunda 45.5 çıktı. :D

Ee ne diyeyim, size teşekkür etmekten başka diyeceğim birşey kalmadı.
Teşekkürler.
Sevgi ve selamlarımla.

• Beğen
Tepkiler: Derya AKYILDIZ

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
şuanki yaşım 22,6 iken realage 27,3 çıktı:( neyse bunada şükür.ama ugraşıp eşitlicem inşallah.teşekkürler Derya Abi.

T

Tuğrul

Misafir
Muheteşem bir test ,kendimi check-up a girmiş gibi hissettim.En sonunda verdiği rapor da çok iyi.Herkesin yapması lazım.
Derya abi ,çok teşekkürler +Rep :)

38.3 olan yaşım,37.8 çıktı:)

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
merhaba,

konu süper elbette. ben bundan 1 ay önce yapmıştım.yaşım 28 iken egzersiz kısmına kadar süper gidiyordum. o bölüme kadar yaşım 26 çıkıyordu ve uçuyordum:):)
neyse egzersiz kısmı işin içine girince, son 6 ay yattığımı da düşününce birden yaşım 30,5 çıktı.
hemen bisiklet aldım:):):)

nasıl?

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Şu anki Yaşınız: 21,7

Fark: +1,9

RealAge'iniz: 23,6

Tıbbi Geçmiş

Mükemmel. Doğru yolda ilerliyorsunuz!

Genetik yapınıza karşı durmanın yolunu arayın, sağlıklı ve genç kalın.

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
maosxs, bende teşekkür ederim sağol.

d.berkay senide kutluyorum çok güzel aynen devam lütfen.. yalnız, kilo sorununa dikkat etmelisin.. bunun için çalışmalara başlaman çok iyi olmuş.. ayrıca bende sana, açtığım bu konuyu okuyup yorumlarını bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim.

Ender bey, sizi kutluyorum sizinle aynı yaştayız ama siz 45,5'a ben ise 54'e çıkmışım aramızda ki RealAge farkımız da yaklaşık 10'a çıkmış, o zaman bana Derya abi diyebilirsiniz.. bence çekinmenize hiç gerek yok.. bir kuşak geri gitmişsiniz.. ben ise bir kuşak ileriye.. fark neredeyse iki kuşak olacakmış.. aman size nazar değmesin Maşallah diyorum.. sakın benimde alkol sigara ve sağlık sorunlarım olduğunu sanmayınız.. Aksine dost bilip teselli'yi aradığımız bu ikili kalleşce bizleri arkadan vuran ve bana da çok çok uzak olan düşmanlarımız.. Evet tekrar benim durumuma dönersek, eee.. nerede kalmıştık hmmm.. evet tamam hatırladım.. yaşımın neden yüksek çıktığında.. ben son spor sorularına, spor aktivitelerimin iki yıldır halı saha sakatlığım nedeniyle durmuş olmasından, ilgili şıkların tümüne sıfır yazmak zorunda kaldım.. hani halterde çok duymuşuzdur sıfır çekti derler ya, aynen öyle işte bende sıfır çektim.. halbuki oraya kadar negüzel, yaşımın altında geldim, sizin kadar olmasa bile benimde sanırım 47-48 arası çıkabilirdi.. evet sporun nekadar önemli olduğu birkez daha ortada çıkıyor böylelikle.. tabi sporu hiç bırakmamamız gerekliliği gerçeğide.. Ender bey ben size de hakkımdaki güzel sözleriniz için çok teşekkür ediyorum beni mahcup ediyorsunuz sağolun.. bu konuya yazılanları iki oğlum (25 ve 26) ve eşimle birlikte okuduk.. bizler de AKYILDIZ ailesi olarak sizlere sevgi ve selamlarımızı gönderiyoruz.. hepimizden hepinize bol pedallı ve sağlıklı günler..

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bu arada başkan teşekkürler:) Yalnız TIP-1, TIP-2 meselesini anlamadım ben.

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
Deryacım evet biraz düzenlemen gerekir daha çok gençsin.. eşitleyip eksiye bile düşeceğine inanıyorum biraz gayret lütfen. Bende güzel yorumun için teşekkür ederim.. sevgiler..

sinto onsekiz yaş neki daha, sevgiler..

Sevgili Tuğrul haklısın check-up gibi gerçekten.. sondaki raporda çok önemli tabi uymak gerekir.. bende teşekkür ederim.. ayrıca +rep için de sağol.. sevgiler..

Merhaba Banucum farkı kapatıp eksiye geçmelisin.. pedala devam.. nasıl? mı? çok iyi.. ama şimdiki durumun değil, düşüncen tabiki.. sevgiler..

Selim Çam seninde iyi çıkmış fakat daha da iyiyi mükemmeli yakalıyabilirsin sanırım yalnız bunun için biraz gayret.. sevgiler..

hızlı Bende teşekkür ederim sağol.

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Derya abi çok teşekkürler,hemen testi uyguladım kendime,zaten diyorum ben 25 yaşında gösteriyorum diyee..:D ;)

(link)

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Çok teşekkurler harika bir site
Şu anki yaş:25,4
Real Age:21,1

penelope

Aktif Üye
Tepki
49
sımdıkı yaş 18,7 fark +1 realage 19,7
bi ara 17ye düşmustum ne guzel sonra 24lere cıktım en sonunda 19,7 oldu.
tesekkurler paylasımın ıcın.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Yaşım 31. Ben de 3 yaş gençmişim aslında.
En az 10 yaş genç hissediyorum halbuki. :)
Hele İstanbul dan taşındıktan sonra :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Tuğrul

Şefim;
38.3 -37.8 = 0.5 yıl
yani topu topu 6 ay kar etmişsin.

Yani şefim sen kar marjı ne kadar düşük çalışmışsın bunca yıl. Hep millet menfaatine emek çekmişsin bu dünyaya.. :)

Ben testi henüz yapmadım. 18 yaş altında çıkarım da mod'luğumdan olurum diye endişe ediyorum:D :D :D

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@ataruh

Hocam sen, seni boğan şu İstanbuldan gittin ya artık..
bence bu test de zamanla anlıycak senin 10 yaş gençleştiğini..
testin daha haberi yok senin Bursa ya tayinin çıktığından da ondan..;)
selam saygı.. Çocuklara kolay soru sor hocam(gençliğinin hatırına:) )..
tekrar selam saygı..