Hırsızlık

omerveliy

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Benim de mayis ayinda kameralarla izlenilen özel güvenliği olan lojman apartmanimdan, pazar gunu sabah 11 civarinda iki kilidini de kirarak bisikletimi çaldilar. Goruntuler olmasima ragmen hic bir sonuc elde edilemedi. Ben de umudumu tamamen kesip yeni bir bisiklet aldim kendime. Nasibiniz varmış da geri gelmiş bisikletiniz. Bulunmasina çok sevindim çok geçmiş olsun. Ama dediginiz gibi tek çare evin icerisinde saklamak. Hirsiza kilit yok çünkü. Belki motosiklet kilidi çare olabilir. O da belki .

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: serkanergen
Scudo
Tepki
24
@omerveliy

Çok teşekkür ederim. Keşke sizinki de bulunabilseydi. Ama önemli olan hiç bu duruma düşmemek.

• Beğen
Tepkiler: omerveliy

omerveliy

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Salcano
@serkanergen
Aynen öyle. Tedbiri iyi almak lazim. Kolay kazanilmiyor ki. Bakalim ya nasipten çikmamişsa eger gunun birinde gelir zaten, çikmişsa da ne gelir elden. :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

Myst3ry

Üye
Tepki
15
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@serkanergen Çok şükür bisikletinizi bulunmuş ama çalanla birlikte mi bulundu? Hırsız yine devam ediyordur heralde

• Beğen
Tepki
24
@Myst3ry

Maalesef hırsız bulunamamış. Polisler küçük bir çocuk binerken bulmuşlar benim bisikleti. Şüphelenmişler. Seri numarasından bana ait olduğu ortaya çıktı. Allah'tan faturasında gövde seri numarası yazıyordu. Hırsızlar işi biliyorlar , numarayı kazımaya çalışmışlar. Ama tam kazıyamamışlar. Çok şükür bir günde bisikletime kavuştum. Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Myst3ry

deadlistcach

Daimi Üye
Tepki
443
Bisiklet
Felt
Geçmiş olsun. Bulunması büyük tesaduf

Bende bugün gps tracker sipariş ettim bu tarz durumlarda bisikleti bulabilmek adina

• Beğen

trkc

Üye
Tepki
40
İsim
Mücahit
Bisiklet
Scott
@deadlistcach

Ne aldınız ayıptır sorması?

deadlistcach

Daimi Üye
Tepki
443
Bisiklet
Felt
@trkc ürün geldiğinde inceleme yapacağım

Çeşitli modeller.var 10 dolardan 40 dolara kadar Ucuz olanlara elim gitmedi bir dünya para verdiğimiz bisiklete üç kuruşu yadırgadım adına 32dolara aliex den tk909 Pet tracker olarak bulabileceğiniz ürünü aldım

Sebebi şekli dolayısı ile bisiklete takabilir adına. Ama gidon boğazları içinde uygun modeller var.

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı ve trkc

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
Çok geçmiş olsun üzüldüm, bende bisikletimi iki kat yukarı çıkarıp odamda muhafaza ediyorum. Umarım bir an önce bulunur.

• Beğen

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@serkanergen
Cok ama cok sevindim gercekten . hadi hayirli ugurlu olsun

@BF Okuru sizi onayliyorum :D

Thranduil

Daimi Üye
Tepki
385
İsim
Sadık
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Brompton
Geçmiş olsun ve bulunduğuna sevindim. Polisimizi de tebrik etmek lazım, yazıyı baştan okurken ümidim olmamasına rağmen bulunduğunu söylemişsiniz. Tekrarlanmaması dileğiyle.

ozkan5043

Üye
Tepki
18
İsim
Özkan
Bisiklet
Merida
Oncelikle cok gecmis olsun. Bisikletin bulundugunada cok sevindim polisimizide tebrik etmek isterim. Hirsiz bazen cok uzakta degil bazen dibimizde oluyor bizim apartmandada bu tarz bi sahis var onun yuzunden kimse bodruma hic bir esyasini birakamiyor cunku ne bulursa adam satiyor tam bir bisiklet hastasi yeterki bosta bisiklet bulsun aninda caliyor suan benim duydugum iki kisi onu ariyor birinin scoterini almis birinin bisikletini almis geri getirmemis bu tarz insanlar var maalesef poliste boyle insanlarla ugrasmaktan bikmis babasi bile evden uzaklastirma karari cikartmis adam gizli gizli buralarda dolasiyor ben bundan yaklasik 10 yil once bana hediye gelen bisikletimi onun altinda girdugumden beri artik bidruma hic birsey birakmiyorum cocuklarimin bisikletide kendi bisikletimde balkonda duruyor ne yazikki boyle hasta beyinli insanlar var cocuklar surekli bisiklete binmek istiyolar bazen bu isteklerine cevap veremiyoruz cunku 5.kata indirip cikarmasi gozumuzde buyuyebiliyor. O kadar sacma ki kendi bisikletimi apartmandan cikartirken o gormesin diye ugrasiyorum tirsiyorum bu bisiklet icin eve bile girebilir diye maalesef kendi onlemlerimizi almak zorundayiz bu gibi zihniyetler yuzunden aldigimiz keyif 5.kata her bisikleti cikarisimda o sahsa kufure donusuyor ne diyelim bisikletimi tavana astim en azindan kafam rahat insallah bi sikinti olmaz...

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Thranduil