Hırsızlık her yerde, ama...

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında chnkrmz tarafından paylaşıldı.

1. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ama sultan ahmette biraz daha dikkatli olmak lazım.
    sirkeciden sultan ahmete yokuş çıkıp tramvay yolunda geride kalan diğer 2 arkadaşı bekliyoruz.
    3 metre ötede 6 tane ufak çocuk. en büyüğü 11 en küçüğü 7 yaşlarında.
    bizim bisikletlere bön bön bakarak aralarında konuşuyolardı.
    arkada kalan 2 arkadaş ta gelince sultanahmetcamii nin önünde ağaç altında dinlenmeye geçtik. bisikletleride yanımıza gözümüsün önüne aldık.
    3 dk sonra aynı çocuklar dibimizde bittiler gene.
    biz 1 saat dinlendik orada o çocuklar oradan ayrılmadılar. hatta ajanları ara ara yanımıza kadar yaklaşıp bizi dinliyordu :D
    biz olayı farketmezmiyiz. tabi farkederiz :D
    ben ayağı kalkıp hadi kalkalım ilerde bisikletleri biyere koyar arka sokakta lokantada yemek yeriz bisikletlerede hiç bişey olmaz kim çalacak dedim yüksek sesle.
    işte o an çocukların gözleri parladı, bir sevinç, bir mutluluk, çocuk sevindirmek çok hoşuma gitti o an.
    onların o mutlu halini görünce beni bi gülme aldı :D
    herkes o an planımı anladı zaten. ve tmm hadi gidelim diye ayaklandık.
    biz gitmeye başladık ben arkama bi baktım çocuklar yüzünde gülücükler aça aça peşimizden sekerek koşarak geliyorlardı :D
    şaka bi yana o civarda çok takılan varsa çok dikkatli olsun bence.

2. Ahmet Ayaz

Ahmet Ayaz Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    çok önceleri forumda okumuştum. içinizde şüphe varsa bisikleti bir yere bıraktığınızda ön vitesi değiştirin. binip gitmeye çalıştığında süremesin :)

3. Sarper Tuncer

Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Çocuklara kızmamak lazım, ne kadar saflar.. onların aklına bu düşünceleri sokan anne babaları düşünün. yazık yahu..

chnkrmz bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
3-1468594337431-m30jxc42k218-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
Fabian-Cancellara-aero-position.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...