hırçın dalgalar ve kısırkaya

Murat PEKER

Daimi Üye
Tepki
125
merhabalar
cumartesi günü yola çıkılıp bir gece çadırda konaklanalıp (4 kişi sığmıştır o çadıra, resimler kanıt olarak aşağıdadır),bol eğlence, hırçın dalgalar, okşayan rüzgar ve sosis partisinden oluşan camping maceramız. buyrun resimler
saat 11,30 gibi tarık ile çağrı kardeşimizi karaköy iskleden alıyoruz (kendisi bostancı'dan katılıyor organizasyona) ve sarıyere doğru çıkıyoruz yola. orda bize sümer kardeşimiz eşlik edecek.
(link)
(link)
(link)
(link)

ilk pit stopımız (hava basınçları test edilio)
(link)

yola devam
(link)
(link)
(link)
(link)

grup Rodeo (ayşelerde katılabilir :)
(link)
(link)

sümer kardeşimiz bize tavşan atletlik yapıo ve rampada tempomuzu arttırıyo :)
(link)
(link)

bisikletlerinde bir ruhu olduğunu düşünüp onlarıda dinlenmeye alıyoz :)
(link)

sümer kardeşimize teşekkür edip gümüşdere'de vedalaşıyoruz ve biz kısırkaya'ya devam edip kendimizi muhteşem karadenizin rüzgarına bırakıyoz (çağrı'nın ahenkle dans eden saçları bile memnun bu durumdan)
(link)
(link)

gün batımı,denizde yakomozlar,herkes sevgilisini düşünür bu ambiyansta bense nereye kursak bu çadırı hava kararıyo diom :)
(link)

ta ta taaam çadırı kurduk bilem...tarık kardeşimiz grubumuza son anda katılmayı düşünen bilal hocamızı almaya gitti.bizde çağrı ile sosislerimizi mangal yakmış bi aileden rica ederek kızarttık.aileye ayıp olmasın diye hızlıca yaptığımzdan malesef resim aklımıza gelmedi :(
(link)

gece korku hikayeleri ile tedirginlik hat safhada ama biz gece 2ye kadar felan hep gülüyoduk (yaşasın rodeo gençliği ayşelerde katılabilir tekrardan :)
(link)

ve uyku vakti.popülasyon çadıra göre fazla ama biz sığdık (lütfen denmeye kalkmayın biz profosyoneliz)
(link)

gece diğerleri napıo diye gizlice termal kamera ile (bi amerikan uçağı bizim çatıya atmış yanlışlıkla kuzey ırak die) çektim.yavvv hala herkes sırıtıyo
(link)

sabah billaaaalde bilal dedik.çadırda yok.blair cadısı gelip almış olmasın dedik.bi çıktık anaaa.bilal sahile vurmuş :)
(link)

kahvaltıdayız
(link)

çağrı ve tarık sauna özlemlerini çadırda uyguluyo
(link)

tarık bisikleti ile kardeş gibi.bi o onu bazende tarık onu sırtlıyo
(link)

güneş banyosu (bacak çek evladım)
(link)

dönüş yolu. rampalar bitermi :(
(link)

tarık digital oyuncağı ile gps üzerinden kısa yolu arıyo
(link)

dönüş yolu Belgrad üzerinden ve yemek molası.yorgunluk had safhada
(link)
(link)

aaa bilal gelmiş :)
(link)

çok güzel bi haftasonu sonunda biraz yorgunluk, biraz midye kesiği (benim ayaklarımda) ama herşeye rağmen evladiyelik hatıralar. yeni turlarda görüşmek üzere. sevgi ile kalın

Scudo

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
yaaaa istanbulumu özlettiniz bana... gözümde tüttü manzara.. kamp olayıda güzel görünüyo... anlatımda güzel.. foto manzara herşey güzel... siz sık ısk tekrarlayım bu gezileri....:):):)
paylaşımınız icin teşekkürler....

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
Eğlenceli bir gezi olmuş, güzel paylaşım..Teşekkürler.

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
vayy kankam...
herşey süperdi... hele hele gece 3 e kadar hiç susmadan uyumadan sohbetimiz hakketten harikaydı... hırcın dalgalarlar güreşimiz ise unutulmayacak güzellikteydi... yanlız neden çok az resim gönderdin???

bilalin fotoları ne alemde? bilalllllll sana sesleniyorum... sende gönder fotoları... onlarıda çok merak ediyorum...

en kısa zamanda tekrar bu şekilde bi çılgınlık yapmak üzere diyelim...
öpüyorum hepinizi..

tarık

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
yanlız ben bilali almaya gittiğim esnada sosisleri sıcakken yemişsiniz ya alacağınız olsun... bize soğuk soğuk yedirdiniz onları.. üstüne üstelik bide foto bilem çekmemişsiniz... bi sonraki çılgınlıkta bende size hiç bişi vermicem.. :D

cado

Aktif Üye
Tepki
201
merhaba
kamp gerçekten çok güzel olmuş,anlatım ise ayrı bir kulvarda ödül alır,anlatım da ,fotolarda çok eğlenceli gözüküyor.ekip ise bu kompozisyonu oluşturacak kadar yetenekli ,bu turların devamını bekliyoruz, çok güzel bir paylaşım olmuş
emeğinize sağlık

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Vay dostlarım merhaba

Süper bir gezi yapmışsınız. Tam benlik arkadaşlarsınız zaten. Ya sizler niye bizim buralarda yaşamıyorsunuz acaba.

Zaten Çağrı'cımla konuşuyoruz bazen. Ah diyoruz, yan yana olsak. Tarıklada aynen.

Çok güzel ve zevkli kamplı bir gezi yapmışsınız, darısı benim başıma.:D

Yaa nasıl sığdınız 4 kişi o çadıra. :eek: Bilal gece havan atışlarından dolayı dışarı kaçmış, ama o da ne, :rolleyes: donmuş orda ya. İnsan üstüne bir tulum alır ya.

Çok zevkli geçmiş. Burdan bile belli oluyor. :D

Sevgi ve selamlarımla.

ibr_aydin

Üye
Tepki
1
çok güzel bir gezi insan imreniyor teşekkürler resimlerle hiç değilse o ortamı biraz yaşayabildik

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Doyumluk bir gezi olmuş,Hepsi çok güzel ama özellikle çadır içindeki çekimler sırasında yaşanan çoşkuyu yüzlerinizden uyurken bile okumak mümkün :))Ellerinize sağlık...

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Çok güzel tur olmuş.Eğlenceli ve sıcak.Ayaklarınıza sağlık turlarınızın devamını bekliyoruz

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
kısa ve aynı zamanda cok zevk aldigim bir gezi oldu. cadirli olmasi da ayri keyifti. :) grup rodeo denmesinii acikliim: oldukca bol miktarda rodeo gofret yedik. olay bundan ibaret:D ayseler de yiyebilir olayii bu yanii:D

sumer de bi gun takildi bize. cdirli kalmasinii isterdiim. hem cadirda bi kisilik daha bos yer vardi. sauna etkisi daha iyi artiyomus 5 kisi olunca:)

sosis mangal olayini fotograflayamadiik. o an aclik + hava kararmasii ile basbasayiik. tamamen fiziksel ihtiyac gidermekle alakali. foto fln dusunemedik. tam foto cekelim dediik. mangal da gitmisti, sosisler de yenmisti:D:D

kafamızın dibinde termal kamera var ama bizim keyfimiz yerinde. hala guluyoruz. gece muhabbetii oldukca iyiydii.

sabahki kalkis olayimiz superdii. cadira direkt gunes vurmus. murat'in tabir ettigi gibi tarikla icerde baya bi pistik, tam sauna modu yanii:D benim uykulu halim de gozden kacmamali. ardindan cok guzel bi kanvalti bizi kendimize getirdii...

@Ender Alıcıoğlu
merhaba ender abi. senin gibi sevgili abi ve arkadaslarimizi aklimizdan gecirmedik de degil hani. burda tek cadir yerine bizim gibi 10 cadir olsun diye dusundum. umariim boyle bir org. da olabilir. ama tamamen amator ruhla yapmak gerek:D inanirmisin bu 2 gunluk guzel tatili kisi basi 12 ytl'ye cikardiik. cok iyiydii. ayrica bilal'in ilk cadir konaklamasi idi. onun ne matı ne de uyku tulumu vardi. ama cok zevk aldigii icin en kısa zamanda bu ekipmanlarinii tedarik edecegini umuyorum.
en kısa zamanada gorusmek uzere...

Murat PEKER

Daimi Üye
Tepki
125
turla ilgili bir link...cin çarpmış bi serçe gördük (yada onun gibi bişi)
(link)