Hidrolik frenle takaslık teleskop(konus 7115)

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
Yeryüzü gözlemi için aldığım konuspot-75 modeli kara, gökyüzü gözlem teleskobumu hidrolik fren setiyle takas etmek istiyorum.araştırırsanız bu markanın sınıfında oldukça kaliteli bir marka olduğunu görürsünüz.teleskop en fazla 3 saat kullanılmıştır.şu an daha küçük olan 7138 de elimde olduğundan bunu pek fazla kullanmıyorum.bütün aksesuarları kutusu tamdır.tripotu, taşıma çantası, fotoğraf makinesi adaptörü,lens koruma plastiği, lens temizleme bezi,kullanım klavuzu kısaca herşeyi tam. kesinlikle darbe düşürme yoktur.zaten alacak arkadaş gelip bakabilir sorun olmaması için elden deneyerek vermek istiyorum.
Ayrıca fotoğraf makinesi bağlama aparatı sayesinde hertürlü foto mak. nasına bağlanabilir bu sayede bu büyüklükte bir lens için yaklaşık 1500tl vermemiş olursunuz :) 25x-75x zoom'u vardır hemen üzerinde hassas odak ayarlama düğmesi var. rahat, kullanımı kolay bir teleskoptur.
Yeni başlayan biri için fazlasıyla yeterli bir ürün.

Gelelim takas ürününe :) öncelikli tercihim mineral yağ kullanmayan ve yedek parçası kolay bulunan kendini ispatlamış bir fren sistemi olması yeterlidir.

Hertürlü teklif değerlendirilir

RESİMLER
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Daha detaylı fotoğraf isterseniz gönderebilirim.

Scudo