Hiç pedala basmadan yüzlerce kilometrelik tur yapma yöntemi :D

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Salih Kü tarafından paylaşıldı.

1. Salih Kü

Salih Kü Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Belki bilenler veya işe yaramadığını söyleyenler olabilir. Garantili değildir.
    1-Büyük bir heyecanla çıkacağımız turun planını yapıyoruz.
    2-Elimize bir adet Google Haritalar destekli cihaz alıyoruz(turda lazım olacak)
    3-Uydu görünümüne alıyoruz
    4-Turun başlayacağı yere gidiyoruz
    5-Görüntüyü, aşırı olmamak kaydıyla yakınlaştırıyoruz(yolun sağında-solunda ne olduğunu net bir şekilde görmemiz lazım)
    6-Tur rotasını takip ediyoruz. Eğer bunu yaparken mesafe ölçümü de yaparsak daha çok gaza gelebiliriz. Başka nerden gidebilirim seçenekleri de araştırılabilir
    8-Turumuzu tamamlıyoruz
    9-Beğene basıyoruz :D
    10-7. Maddeyi atladığımı fark edip tebessüm ediyoruz :D
    Yöntem bende işe yaramaktadır ama kişiden kişiye değişebilir. Kısa turlarda pek faydalı olmayabilir. Mümkünse 100-200 km'den fazla olmalı.
    İyi forumlar

2. Alperen ERTEN

Alperen ERTEN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    bizimki tek madde tebessüm vs de bir yok acı var. antrenman

İlginizi Çekebilir

CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...
IMG_20160426_171815.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...