Hiç böyle düşmemiştim

sevban tarım

Aktif Üye
Tepki
51
Bisiklet
Kron
yaklaşın altı aydır aktif bisiklet kullanıyorum.ondan öncede bisiklet kullanmıştım ama uzun seneler önceydi.dün akşam rutin turlarımdan birini yapmak için evden çıktım.bir saat sonunda karayolu kenarından 25-30 km hızla seyrederken bir anlık dalgınlık mı diyelim yoksa dikkat dağınıklığı mı artık bilemedim sağ taraftan bariyerlere sürtmemle dengemi kaybedip yaklaşık 3-4 takla attım.bisiklet bir tarafa ben bir tarafa allahtan o esnada yoldan araba geçmiyordu eğer geçseydi daha kötü bir sonuç olabilirdi.bu kazayı sağ elde iki parmak kırığıyla atlatmak bana iyi geldi diyebilirim.şu anda elim alçıda yaklaşık 2 hafta bisiklet yok dedi doktor. aman arkadaşlar siz siz olun dikkatli olun.

Scudo

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Eyvah Sevban. Çok üzüldüm.
Rabbim daha kötü kazalardan saklasın.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
geçmiş olsun. dikkat herzaman önemli. ben bile bazen ışıklardan geçerken sonradan farkediyorum ışıkları ama şuana kadar bana hep yeşil yandığında denk geldi. kötüsü olmadı henüz

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Acil şifalar.. :(

Sey_Yeah

Daimi Üye
Tepki
97
Bisiklet
Specialized
geçmiş olsun.

ben de bugün dikkat dağınıklığı sebebiyle araba direksiyonun 2-3 kere kazadan kurtuldum

eren cerciz

Aktif Üye
Tepki
266
Bisiklet
KTM
Çok çok geçmiş olsun @sevban tarım
Ben de geçen sene dalgınlıkla ön freni sıkıp uçuşa geçmiştim ve sağ kol eklem yerinden çatlamıştı :) 3 hafta alçı 3 hafta egzersiz derken günler geçti gitti. Dikkatli olmak gerek :) tez günde iyleşirsiniz umarım

Melih Muratoğlu

Daimi Üye
Tepki
175
Bisiklet
Kron
@chnkrmz aynısı bende de oluyor :D Ulan ışık neydi ki ? diye düşünüyorum ışıktan geçince.Kırmızı da denk geldiğide oldu ama sorun yaşamadım şu ana kadar.
Geçmiş olsun bu arada.

• Beğen
Tepkiler: chnkrmz

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@sevban tarım

Geçmiş olsun, spor yaparken kaza her zaman olur. Benim de senede bir başıma böyle bir şey gelir.

SerdarK.

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
serdar
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Geçmiş olsun.

ozgur908

Forum Bağımlısı
Tepki
999
ister bisiklet, ister başka bir taşıt kullanıyorken dikkatsizlik ya da dalgınlık yüzünden bir hadi iki kazadan kıl payı döndüyseniz sürüşe mutlaka ara verin. ısınma egzersizi yapın, bir kahve için, telefonla birini arayarak o dikkatsiz ruh halinden çıkmaya çalışın. bu ucuz atlatmalar biraz sonra başınıza gelecek ciddi bir kazanın habercisi olabilir.

melih1st

Üye
Tepki
109
İsim
melih
Bisiklet
b'Twin
dun aksam bursa ıstanbul otobanında bısıkletle seyır halındeyken 30 km hızla gıdıyodum bır an bole saga kaydı dıreksıyon o andada kamyon gectı hanı bı deyseydın allahım neler olurdu yarabbım sen korudun o anı yazadıktan sonra soka gırdım ve yol kenarında 25 dk oturdum sakınlesmeye çalıstım allahım sana sukurler olsun

soner kalaycıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
946
İsim
soner
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
kardeşim geçmiş olsun.yeni bisiklet kullanıyorsun galiba.tavsiyem tali ve sakin yolların ortasından giderek bisiklet kullanmanız.gözlerinizi yoldan ayırmayın,bisiklet üzerinde hiç bir şeyle uğraşmayın.selamlar..

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
Geçmiş olsun arada banada oluyor geçen gün hatta bagçeşmeden iniyorum dalgınlıgıma geldi yolu ortaladım bir baktım araç geliyor ani bir manevrayla sola çektim durdum aman dikkat

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
747
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
Geçmiş olsun.

Burcuu

Forum Bağımlısı
Tepki
689
Bisiklet
b'Twin
Büyük geçmiş olsun :krktm:
Bisiklet kullanırken dikkatli olmaya çalışıyoruz ama her sürüşte kaza yapma riskimiz var hepimizin.

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Bariyerler bisikletçiler için büyük tehlike.

Çarpıp yola düşebilirsin.

Daha kötüsü ise sanırım takla atarken o jilet gibi bariyerin üstüne uçmak.

Geçmiş olsun, en kısa sürede iyileşmenizi dilerim.

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Geçmiş olsun abi , Sadaka vermeyi unutmayalım.Yarın Cuma az sadaka çok belayı def eder.:)