Ataköy

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
önce herkese merhaba nisan 2006 dan beri pedal basıyorum çoğunlukla ataköy-yeşilköy florya arasında ama yaklaşık 2 aydır her hafta sonu belgrad ormanına gidiyorum bisikleti arabaya yükleyip. fakat halen bazı parkurların nerden başlayıp nerde bittiğini çözemedim varsa bilenler buluşalım pazarları sabah-öğlen gösterin bana sevabına.. ayrıca yola ataköyden çıkıyorum ve çoğunlukla bir bisikletlik yerim daha oluyor arabada, geçerken alırım kim olacaksa bana rehper...şimdiden teşekkürler

Scudo

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Mack kardesim selamlar.. yesilbisikletten gursel ve ekibi her pazar belgrad yapiyorlar.. di... :D istersen bir yazis onunla, ciftehavuzlardan start aliyorlar araba ile.. olmadi orada bulusabilirsiniz, cok keyiflilerdir :D ama ben o kadar erken kalkamadigim icin onlara hic takilamadim daha :p :D :D

evrenolb

Aktif Üye
Tepki
71
@mack

Merhaba,

Ben de geçen bahar dan beri aynısını (Pazar sabahları erken) ama Akatlar-Sarıyer-Beşiktaş-Akatlar yapıyorum arada Belgrad ormanına gidiyoruz. Aynı problem bende de var, sadece Ayvat Bendini ve Balıkçiftliğinin çevresini parkur olarak biliyorum daha çok binen arkadaşlar ormanın heryeri parkur diyorlar. Anladığm kadarı ile sizin de çocuklu bir aileniz var bu yüzden Pazar sabahı nispeten erken bizim yaşlarımıza uygun tempoda binen arkadaşlar ile bir gurup oluşturabilirsek çok sevinirim.

Bulent

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
merhaba öncelikle hoş geldin biz de yeşilköydeyiz her pazar saat 8.30 da bakırköy metin bisikletin önünde toplanıp belgrada gidiyoruz

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
bu kadar hızlı cevaplar beklemiyordum, herkeze tesekkürürler. terslik olmazsa bu pazar gidiyorum, erken orda olmaya çalışacağım belkide yeşilbisikletten gürsel ve ekibini yakalarım? eğer... kondisyonum elverirse onlara kuyruk olurum onlara..!!

Tepki
21
Mack ben de Bahcelievler'deyim, bu pazar -belki tek basima- Belgrad'a gitme planim var yolu kesfetmek icin. Tabii bir haritayla... Metin bisikletten cikanlari yakalarim belki.

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
@tolga_durudogan

benim pazar programım tam netleşmedi ama gidersem arabayla gideceğim ormana, sabah saat 8.30 da neşet suyu mevkiinde bir gurup toplanır gurup geneline göre parkur belirlerler . eğer istersen vede ben gidersem seni E-5 üzerinden çarşı mağzası önünden alırım ama sana nasıl ulaşırım ayrıca bu pazar anadolu yakası yeşil bisiklet gurubunun büyükçekmeceye turu var bana gelen e-mail aşşağıdaki gibidir...Bu Gezimiz km yapmak isteyenlereee.. .........

Etkinlik Tarihi : 10 Aralik

Bulusma Yeri : Sirkeci Gari ( A.Y sindan gelenler ile belli 1 saatte bulusup Eminonu'ne gecebiliriz,arzu edenler benimle haberlesebilir )

Baºlama Saati : 10:00

Parkur : Buyukcekmece

Program : Sirkeci'ye gelenlerle bulustuktan sonra,Bakirkoy yonune dogru pedal basiyoruz...Metin Bisiklet'ten ve diger katilacak olan pedalseverlerle birlikte sahil yolundan,önce Kücükcekmece ard¹ndan Buyukcekmece'ye padal basiyoruz...1 saat dinlenme,yemek ve ihtiyac molasi verdikten sonra ayni istikametten geri donuyoruz :)

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan......Tum Spor ve Pedalseverleri Gezimize bekleriz.....sewgiler :)

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Etkinliklerimizde eldiven ve Kask takilmasi.............ONEMLE belirtilir.
Hava raporlarina gore HAVA serpintili bulutlu 19* civarinda,duruma gore onlem almaniz faydali olacaktir.

Tepki
4
Bisiklet
Corratec
büyük çekmece turu detayları için arayacağın tel no Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

natali

Üye
Tepki
3
ben natali
koşma sporu yapıyorum ama dostum nikolay(hızlı) ı bisiklet tepelerinde böyle gurup halinde gördükçe ,bende sizlerle birlikte olmak istedim.:)
umarım aranıza benide alırsınız :p

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
@natali

hoşgeldiniz....bu forumda herkese yer var...

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Foruma hoş geldiniz. Aradığınız her şeyi bu forumda bulacağınıza eminim :)

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
@natali

hoşşş geldinnnnn
ne güzel tanıdık simalarıda yavaş yavaş formumuzda görmekkkk

ismaillo

Üye
Tepki
2
Meraba,ben atakoydeyim genelde aksamlari 7.30 8.00 45 dakikaya yakin turluyorum, yesilkoye dogru gidiyorum..amatorum (simdilik) .. katilmak isteyen olursa beklerim..yada zaten grup halinde turlayan varmi bizim bu cevrede?
Ismail - 0532 6093778

Tepki
1
Selamlar,
Bende bakırköy'den Murat. Biraz yaş geçmiş de olsa,35 den sonra tekrar bisiklet binmek güzel.Yeni bir Gt im var.Çok çalışmam lazım çok :)