Heybeme takabileceğim yansıtma veya ışık

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Emre Keklik tarafından paylaşıldı.

1. Emre Keklik

Emre Keklik Üye

Seviye:

Sulukların olduğu gözde A harfinin üzerindeki plastik plastik çıkıntı ışıklandırma takabilmek için.

Buraya sizce nasıl bir yansıtmalı şerit veya hafif ışık takabilirim? Zaten heybe bagajımdaki ışığım yeterli olduğu için daha basit, pasif bir şey düşünüyorum.

Üye Adı bunu beğendi.
  2. mudo77

mudo77 Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Emre Keklik

Emre Keklik Üye

Seviye:
    32 grammis, fena degil. Tesekkurler :)

Ustelik arama yapabilmem icin dogru anahtar kelimeleri kesfettim bu link sayesinde. Hakkaten sahane oldu

mudo77 bunu beğendi.
  4. Üye Adı

Üye Adı Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Dechatlondan Vioo Clip 300 almıştım, kullanıyorum. İstersem kaskıma takıyorum istersem heybe çantama veya gidona.
    Tavsiye ederim.

5. Aazam

Aazam Yeditepe Bisiklet Grubu üyesi

Adı:
    Aazam
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bence ışık al, yansıtma ışığa göre pek verimli değil. Yukarıdaki arkadaş decathlon linki vermiş zaten. Ordan şarjlı olan aydınlatmayı seçebilirsin. Beyaz ve kırmızı yanma seçeneği mevcut ve güçlü. :harika:

Üye Adı bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_15-26-49.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
DSC1865-630x420.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...