herşey için teşekkürler

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
İnanın nerden başliyacağımı bilmiyorum ama hayatımda bu kadar kötü bir hafta geçirmemiştim tabi ilkler tam 1 ay önce başladı önce sele borum kırıldı takılmadım ona selesiz bindim kaç ay ve sonra kulakçık kırıldı onuda bi türlü yapamadım ve torney vitesle atlayıp zıpladım onada olabilir dedim ve sonra bi hevesle magura hs33 aldım ama benim için önemli bir frendi sonra biraz sevinmeye başladım bisikleti sıngle speed yapmaya çalıştık baya ve sonundada olduda ama sonra tam kabus başladı önce ön frenim rock walk atarken boşaldı ve videoda çektiğim yerden aşağı geri ters düştüm ve kolum kötü oldu kalçamda aynı sonra ön freni değiştirim v-break yaptım onada bişey demedim sonra bi engelden atlarken arka takıldı takla attım ve maşanın lock out 'ı kırıldı vee en son dün tam herşey güzel oldu dediğim anda bi abibuccka yapayım derken yere sırt üstü kafamı çarparak yapıştım inanın benimle alakalı bişey değildi ve sonradan kalkıp baktığımda arka hidrolik freninde patladığını gördüm ve jantım sivri bir yere çarptığı için yamuldu...artık tek ümidim 5 hafta çalıştığım yerde haftalığımı aldığım gibi biriktirdim trial alıp türkiyenin ilk triali yapmayı hedefliyordum önce erkan abiden almayı denedim fakat istediğim zamanda gelemedği için vazgeçtim gibi bişey bi sitede buldum ve 520 lira tutmasına rağmen gümrüktende 400-500 arası bir fiyat geleceğini açıklayınca adam resmen çöktüm ve artık bisiklette hareketi bıraktığımı açıklamaya geldi sıra.insanların beni izlerken waaww deyip alkışlaması düşünce gülmeleri koymaya başladı inanın yaptığımız işe dışardaki insanların hiç saygısı yok ve bu kadar olaydan sonra artık bende bisiklet sürmemeye karar verdim ve bıraktım gibi bişey burda yaşadığım herşeye yaptığımız güzel alışverişler güzel dostluklar için teşekkür ederim ama artık kaldıramıyorum çünkü çok sıkıldım sürekli üzülmekten bide 1 haftada 3 kere düştüm ve her yerim yara içinde resmen bıktım videoyuda çekemediğimiz için sizlerden özür dilerim ve artık bisiklette hareketi bıraktığımı açıklıyorum... herkeze teşekkürler

Scudo

oski

Aktif Üye
Tepki
132
anlıyorum seni hepimizin başına geliyor böyle şeyler sana çok sık gelmiş anlaşılan bıktırmış seni bisikletsiz yapabilcen mi bence zor

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
bencede abi 1 ay olur 2 ay olur 3. ayda başlarsın tekrar
bi kaç ay ara ver bu aradada para biriktir bi trials bisiklet alıp başlarsın tekrardan
hem paran birikmiş olur hemde özlersin biraz biskletini :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dostum seni çok tanımıyorum ama bence pes etmemelisin,başına gelenlerin hepsi olağan şeyler,tamam magura konusunda çok büyük şanssızlık yaşamışsın ama diğerleri hepimizin başına geliyor.daha akrobasi de ilk senelerimiz olduğu için bunlar düşme seneleri,ben de bi ay önce 1 metreden rockwalk yaparken,arkayı savurduktan sonra bi an önü çekemeyip sırtüstü düştüm ve sonrasında kafamı yere vurdum,kask yoktu,kafa travması geçirdim,küçük bi ödem oluşmuş kafamda ama Allah a şükür şuan iyiyim,düştükten 2 hafta sonra yine aynı tempo başladım sürmeye.Yurt dışı olayı öyledir o yüzden ülkemiz içindeki imkanları değerlendirecez mecburen,hadi şimdi kaskını tak,sürmeye devam et;)

• Beğen
Tepkiler: torres_9

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
burnout_54 teşekkürler ama artık sürmeyi düşünmüyorum ama bişey var o olursa belki dönücem çünkü çok sıkıldım...

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Recep...

Saçmalıyorsun bence kardeşim:( ...

Böyle pes edemezsin...
Biriktirirsin miss gibi paranı yine devam edersin...

İki-üç aksilik üstüste geldi diye bırakılır mı böyle bir zevk?...

Bak mesela...
Ben güzel sanatlar üniversitelerine girmeye çalışıyorum, bu üçüncü senem...
Ben her sene ÖSS stresi, ondan sonra da yaklaşık altı tane sınav stresi çekiyorum...
Peki ben ilk sene bıraksaydım, bu sene ilk başarımı elde edermiydim...
Bilemiyorum, bence edemezdim...

Aksilikleri bir kenara koy...Kafanı topla:) Yaşamana bak...
Zaten bisiklet seni bırakmayacaktır;)