Herkese Selamlar.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onur Fırıncı tarafından paylaşıldı.

1. Onur Fırıncı

Onur Fırıncı Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle herkese selamlar dilerim ismim Onur.
    Malatya İnönü Üniversitesi Bisiklet Topluluğu'nun bir üyesiyim.Aslen Kocaeli'de ikamet ediyorum.Bu sene Üniversitemizde açılan bisiklet klubünün yaptığı faaliyetlere katıla katıla hem kendimizi tatmin ediyor,hemde elimizden geldiği kadarıyla Malatya iline bisiklet kültürünü yaymaya çalışıyoruz.Bu uğurda İÜBİS ekibi yalnız değil başka ekiplerde mevcut ve bundan müthiş mutluyum.
    Kısa kesip sadede gelsem iyi olacak :)
    Arkadaşlar klube üyeyim fakat şimdilik klubün bisikletlerini kullanmaktayım.Onun dışında Kendi bisikletimi almam artık şart oldu ve bu uğurda 1000 TL bütçe ile yola çıkmış bulunuyorum.
    1000 TL ye ne alabilirim sorusuna cevap olarak GHOST firmasının SE-1175 ve SE-1150 modellerini bana önerdiler.Bunun dışında Scott ve Giant modellerinden birkaç öneride gelmişti.Siz değerli arkadaşların bu konuda bana yol göstermesini ve alacağım bisikletin özellikle kadrosunun ömür olmasını rica ediyorum :) sonuçta kadro üzerine yıllar geçtikçe modifikasyonlar yapılacaktır...Şimdiden teşekkürler...
    Saygılarımla...

2. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Scott sportster 50 alırsın sonra kilitli maşa takarsın yada maşasız modellerden alırsın

Onur Fırıncı bunu beğendi.
  3. Ender şeker

Ender şeker Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Onur Fırıncı bunu beğendi.
    Onur Fırıncı

Onur Fırıncı Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İlginiz için teşekkürler...

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
hqdefault.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
3187249_orig.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...