Herkese Merhaba

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Adem Demir tarafından paylaşıldı.

1. Adem Demir

Adem Demir Aktif Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Selam, bende sancaktepedeyim bugün yarın bisiklet alacağım fakat aradığım bisikleti bulamıyorum.
    "Carraro Sportive 225" Nereden alabileceğim konusunda yardımcı olursanırz sevinirim.
    İyi forumlar.

Adem Demir

Adem Demir Aktif Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    2013 Stokları tamamen tükendiğinden dolayı farklı modellere yöneldim, ve "bianchi touring 713" modelini alaraktan aranıza katılmış bulunmaktayım :)
    Sarıgazi çevresinde turlayan varsa iletişime geçebiliriz ;)

3. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Aramiza hos geldin adem kardes. Turlamak icin kesin arkadas bulacagindan eminim, sadece biraz sabir gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

20160925_130322_HDR.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
upload_2016-6-24_11-13-48.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...
2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...