Herkese merhaba

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında MUSTAFA UFUK ŞAHİN tarafından paylaşıldı.

1. MUSTAFA UFUK ŞAHİN

MUSTAFA UFUK ŞAHİN Yeni Üye

Ümraniye Esenkent'de oturuyorum 25 yaşındayım adım Ufuk. İşe,okula gitmek için bir bisiklet almak istiyorum. Öğrenci olduğumdan dolayı yüksek bir bütçem yok. sigarayı bıraktım, aloklü bıraktım. Spor amaçlı, bisikleti tercih ettim. Devamlı Rusya St. Petersburg'a gidiyorum ve özeniyorum. her yerde bisiklet kullanıyorlar. 2. el- 0 fark etmez. sadece fiyat ve tür olarak en uygun bisikleti seçmem konusunda yardımcı olacak biri var mıdır?
    Teşekkürler

İlginizi Çekebilir

Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
1430319843263-1tem865pty2hw-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...